Kategorie

Najczęściej kupowane

Nietrzymanie moczu

Inkontynencja znana jako nietrzymanie moczu, to częsta przypadłość w różnym wieku. Częściej chorują kobiety niż mężczyźni. Prawdopodobieństwo jego wystąpienia wzrasta wraz z wiekiem. Mimo ogromnej skali problemu, nietrzymanie moczu wciąż jest uważane za wstydliwy temat, o którym nie należy rozmawiać, dlatego osoby zmagające się z nim często nawet nie konsultują się ze specjalistą.

Przyczyny problemów z trzymaniem moczu u kobiet i mężczyzn

Nietrzymanie moczu występuje wtedy, kiedy część układu moczowego, najczęściej pęcherz lub cewka moczowa, nie funkcjonuje prawidłowo. Przyczyny mogą być różne, natomiast jednym z najczęstszych jest osłabienie mięśni dna miednicy ze względu na przebyte ciąże i porody. Wpływ na nietrzymanie moczu mogą mieć również:

  •        cukrzyca,
  •        wiek,
  •        predyspozycje genetyczne,
  •        nieprawidłowa waga,
  •        choroby neurologiczne.

Bielizna chłonna - komfort i bezpieczeństwo

Bielizna chłonna to rozwiązanie dla tych, których dotyka nietrzymanie moczu. Są one wykonane z elastycznego materiału, który dopasowuje się dobrze do ciała i pracuje razem z nim, nie ograniczając ruchów. Podczas wizyty w toalecie można ją zdjąć i założyć tak jak zwykłą bieliznę. Majtki chłonne należy wybierać w zależności od stopnia nietrzymania moczu.

Bielizna chłonna 

W kategorii 17 produków.
Wyświetla 1 - 17 z 17 produktów
Wyświetla 1 - 17 z 17 produktów