Kategorie

Najczęściej kupowane

Inkontynencja, powszechnienie znana jako nietrzymanie moczu, to częsta przypadłość w różnym wieku. Częściej dotyczy kobiet niż mężczyzn, a jej prawdopodobieństwo wzrasta wraz z wiekiem. Mimo skali problemu, nietrzymanie moczu wciąż jest uważane za wstydliwy temat, o którym się nie rozmawia, co czasem zmusza osoby dotknięte inkontynencją do szukania rozwiązań na własną rękę lub w ogóle nie adresowania problemu. Jednak jest to naturalna przypadłość i warto pomóc sobie diagnozą i skorzystać ze specjalnie zaprojektowanych udogodnień, takich jak m.in. wkładki higieniczne czy bielizna chłonna dla dorosłych.

Przyczyny problemów z trzymaniem moczu u kobiet i mężczyzn

Nietrzymanie moczu występuje wtedy, kiedy część układu moczowego, najczęściej pęcherz lub cewka moczowa, nie funkcjonuje prawidłowo. Przyczyny mogą być różne, natomiast jednym z najczęstszych jest osłabienie mięśni dna miednicy ze względu na przebyte ciąże i porody. Wpływ na nietrzymanie moczu mogą mieć również: cukrzyca, wiek, predyspozycje genetyczne, nieprawidłowa waga i choroby neurologiczne.

Bielizna chłonna - komfort i bezpieczeństwo

Elastyczne majtki chłonne to rozwiązanie dla tych, których dotyka umiarkowane lub ciężkie nietrzymanie moczu. Różnią się od pieluchomajtek tym, że są odpowiednie dla osób aktywnych, które sporo się ruszają w ciągu dnia i cenią sobie komfort, a mimo to nie chcą, aby szeleszcząca bielizna dawała o sobie znać. Bielizna chłonna dla kobiet jest zrobiona z elastycznego materiału, który dopasowuje się dobrze do ciała i pracuje razem z nim, nie krępując ruchów. Podczas wizyty w toalecie można ją zdjąć i założyć tak jak zwykłą bieliznę. Dodatkowo przy tej samej chłonności jest cieńsza, co pozwala uniknąć charakterystycznego trzeszczenia podczas poruszania się i ocierania. W zależności od stopnia nietrzymania moczu możesz wybrać spośród wielu wariantów: Seni Active Normal dla średniego i Seni Active Super dla ciężkiego NTM. Dostępne są rozmiary od Seni Active Small do Seni Active Extra Large.

Bielizna chłonna 

W kategorii 11 produków.
Wyświetla 1 - 11 z 11 produktów
Wyświetla 1 - 11 z 11 produktów