Filtruj według

Cena

Cena

  • 12,00 zł - 30,00 zł

Dostępność

Dostępność

Producent

Producent

Lek

Lek

Jest 7 produktów.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Aktywne filtry

Plastry na katar dla dzieci

Katar jest męczącą chorobą, która nie pozwala swobodnie zaczerpnąć oddechu. Niemowlęta nie potrafią same wydmuchać noska, dlatego trzeba im pomóc pozbyć go pozbyć. Dobrym rozwiązaniem są plastry na katar.

Plastry dla katar dla dzieci ułatwiają oddychanie oraz niwelują dyskomfort, jaki się pojawia podczas nieżytu nosa. Działanie plastrów opiera się na wydzielaniu naturalnych aromatów z olejków, które pomagają ułatwić oddychanie. Składniki w nich zawarte, takie jak: eukaliptus, mięta i lawenda, powodują hamowanie produkcji kataru poprzez zwężanie naczyń krwionośnych w jamie nosowej. 

Sposób użycia plastrów na katar 

Plastry na katar mogą działać do kilku godzin, a ich ogromną zaletą jest to, że można je używać zarówno w dzień, jak i w nocy.

Ich stosowanie jest bardzo proste. Plaster należy przyklejamy na suche ubranie dziecka. Powinien być umocowany na wysokości klatki piersiowej. Nie może znajdować się bezpośrednio przy twarzy, natomiast w przypadku małych dzieci trzeba go umieścić w takim miejscu i w taki sposób, aby był niedostępny do zdjęcia przez dziecko, niedostępny dla rąk.  Takie plastry posiada właściwości kojące, odświeżające oraz wspomagające oddychanie. Mogą być stosowane już u małych dzieci, ale również u osób dorosłych.