Kategorie

Osłonka Normal 10 kapsułek

8891202

Osłonka Normal to suplement diety przeznaczony do stosowania w celu uzupełnienia diety w trakcie i po antybiotykoterapii i zachowaniu równowagi mikroflory jelitowej. Osłonka Normal jest innowacyjnym synbiotykiem przeznaczonym dla dorosłych i dzieci w wieku powyżej 3. roku życia. 

Więcej szczegółów

 

Cena: 2,99 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Wskazania:
Osłonka Normal to suplement diety przeznaczony do stosowania w celu uzupełnienia diety w trakcie i po antybiotykoterapii i zachowaniu równowagi mikroflory jelitowej. Osłonka Normal jest innowacyjnym synbiotykiem przeznaczonym dla dorosłych i dzieci w wieku powyżej 3. roku życia. 


Właściwości:

Zawiera on 5 miliardów bakterii kwasu mlekowego z 4 wyselekcjonowanych szczepów: Bifidobacterium lactis FloraActive 32269, Streptococcus thermophilius FloraActive 32319, Lactobacillus rhamnosus FloraActive 19070-2, Lactobacillus plantarum FloraActive 32383 oraz Actilight® - fruktooligosacharydy (FOS), a także witaminę C. Zastosowanie technologii krioprotekcji (CRYO-PROTECTION) chroni bakterie probiotyczne przed stresem mechanicznym i termicznym podczas procesu wytwarzania i przechowywania produktu oraz przed działaniem soku żołądkowego i żółci. Umożliwia to ich lepszą adaptację i przeżywalność w świetle jelit oraz zachowanie wysokiej aktywności biologicznej. Zawarty w synbiotyku Osłonka Normal składnik odżywczy Actilight® (fruktooligosacharydy) stanowi swoistą pożywkę niezbędną do rozwoju bakterii probiotycznych zawartych w preparacie, umożliwiając im szybsze namnażanie w przewodzie pokarmowym. Zastosowany prebiotyk Actilight® jest w niewielkim stopniu trawiony w jelicie cienkim i dociera do okrężnicy w 95%.


Składniki:

Składniki Osłonka Normal: Actiliht® - fruktooligosacharydy; hydroksypropylometyloceluloza (otoczka kapsułki); hydrolizowane dekstryny z kukurydzy; substancja przeciwzbrylająca: talk; Bifidobacterium lactis Flora Active 32269; kwas L-askorbinowy (witamina C); Streptococcus thermophilus FloraActive 32319; substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych; Lactobacillus rhamnosus FloraActive 19070-2; Lactobacillus plantarum FloraActive 32383; substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu; barwnik: dwutlenek tytanu.


Zawartość składników w porcji dziennej (1 kapsułka):
liofilizat bakterii probiotycznych 5,0 mld bakterii, w tym: Bifidobacterium lactis FloraActive 32269 3,500 mld, Streptococcus thermophilius FloraActive 32319 1,040 mld, Lactobacillus rhamnosus FloraActive 19070-2 0,208 mld, Lactobacillus plantarum FloraActive 32383 0,250 mld, Actilight® 64 mg, witamina C 12 mg.


Sposób użycia:

  • Osłonka Normal zaleca się przyjmować w ilości 1 kapsułki dziennie.
  • Osłonka Normal przeznaczona jest dla osób dorosłych i dzieci w wieku powyżej 3. roku życia.

Ważne informacje:

  • Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety ani zdrowego trybu życia.
    Nie należy przekraczać zalecanej porcji produktu do spożycia w ciągu dnia.
  • Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. 

Opakowanie:
10 kapsułek 

Informacji o preparacie udziela:
Aurovitas Pharma Polska Sp.z o.o.
ul. Sokratesa 13D lok.27
01-909 Warszawa

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii