> Pozostałe środki bez recepty>Preparaty dermatologiczne>Preparaty na blizny>Sutricon silikonowe plastry na blizny 5 plastrów 5x30cm

Kategorie

Sutricon silikonowe plastry na blizny 5 plastrów 5x30cm

Cena: 91,29 zł

Koszty wysyłki:

Darmowa dostawa w zamówieniach
od kwoty: 250 zł

Odbiór w punkcie Poczty Polskiej - 9,99 zł

Kurier Pocztex - płatność online - 13,99 zł

Kurier Pocztex - pobranie - 16,99 zł

Kurier DPD - płatność online - 15,99 zł

Kurier DPD - pobranie - 18,99 zł

Specjalistyczny transport Poltraf - 14,99 zł

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

9053879

Sutricon silikonowe plastry na blizny 5x30cm - Do stosowania: podczas leczenia różnych rodzajów blizn: pooperacyjnych, pooparzeniowych, po cesarskim cięciu, pourazowych i innych, w zapobieganiu nieprawidłowemu bliznowaceniu, w zmniejszaniu widoczności blizn świeżych i dojrzałych (powstałych nawet przed 10 laty), dla dzieci (już od 6 miesiąca życia) i dorosłych.

 

Więcej informacji

Wskazania Sutricon:

Do stosowania: podczas leczenia różnych rodzajów blizn: pooperacyjnych, pooparzeniowych, po cesarskim cięciu, pourazowych i innych, w zapobieganiu nieprawidłowemu bliznowaceniu, w zmniejszaniu widoczności blizn świeżych i dojrzałych (powstałych nawet przed 10 laty), dla dzieci (już od 6 miesiąca życia) i dorosłych.

Właściwości:

Silikonowe plastry na blizny stanowiące innowacyjne rozwiązanie w profilaktyce oraz leczeniu blizn o różnym pochodzeniu. Plastry są wykonane z folii poliuretanowej oraz specjalnej warstwy żelu silikonowego - taki dobór składników zapewnia pełną biokompatybilność. Produkt skutecznie zmniejsza widoczność blizn, a także poprawia ich wygląd - w rezultacie blizny stają się jaśniejsze i wygładzone. Plastry można stosować na blizny pooperacyjne, poparzeniowe, pourazowe oraz inne. Zalecane są także w leczeniu bliznowców oraz tak zwanych blizn przerostowych. W opakowaniu znajduje się 5 plastrów (5cmx30cm).

Silikonowe plastry Sutricon na blizny są rekomendowane przez Międzynarodowy Zespół Ekspertów ds. Leczenia Blizn. Można je stosować na wszystkie powierzchnie skóry. Są bezwonne i nie pozostawiają śladów na ubraniach.

Skład:

Żel silikonowy 200g/mkw, elastyczna siatka poliuretanowa o grubości zaledwie 50µm.

Sposób użycia:

Można stosować od razu po zdjęciu szwów lub po zamknięciu rany. Przed użyciem należy dokładnie oczyścić i osuszyć bliznę. W celu dopasowania wielkości plastra do powierzchni blizny, możliwe jest jego docięcie w dowolny sposób. Plaster należy zmieniać średnio co 3- 5 dni, jednak najlepsze efekty uzyskuje się, wymieniając plaster co 24 godziny. Długość terapii jest indywidualna i zależy od wielu czynników m.in. wielkości i rodzaju blizny, wieku czy uwarunkowań genetycznych. Pierwsze efekty stosowania plastrów mogą być widoczne już po miesiącu, jednak pełna kuracja powinna trwać: minimum 3 miesiące w przypadku blizn świeżych; minimum 6 miesięcy w przypadku blizn starszych. Przy skłonnościach do nieprawidłowego bliznowacenia, zaleca się stosowanie plastrów przez cały okres przebudowy blizny, nawet do 1 roku.

Ważne informacje:

Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Opakowanie:

5 sztuk 

Podobne produkty

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

29 Inne produkty w tej samej kategorii