Sutricon silikonowe plastry na blizny – 5 plastrów ( 5 cm x 30 cm)
search
  • Sutricon silikonowe plastry na blizny – 5 plastrów ( 5 cm x 30 cm)

Sutricon silikonowe plastry na blizny 5 plastrów 5x30cm

Sutricon silikonowe plastry na blizny 5x30cm - Do stosowania: podczas leczenia różnych rodzajów blizn: pooperacyjnych, pooparzeniowych, po cesarskim cięciu, pourazowych i innych, w zapobieganiu nieprawidłowemu bliznowaceniu, w zmniejszaniu widoczności blizn świeżych i dojrzałych (powstałych nawet przed 10 laty), dla dzieci (już od 6 miesiąca życia) i dorosłych.

Cena:
97,75 zł
Wysyłka w 24h
Produkt dostępny Ilość

Darmowa dostawa w zamówieniach od kwoty: 250 zł

  • Odbiór w punkcie Poczty Polskiej - 9,99 zł
  • Kurier Pocztex - płatność online - 13,99 zł
  • Kurier Pocztex - pobranie - 16,99 zł
Odbiór w punkcie poczty polskiej - 9,99zł

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Wskazania Sutricon:

Do stosowania: podczas leczenia różnych rodzajów blizn: pooperacyjnych, pooparzeniowych, po cesarskim cięciu, pourazowych i innych, w zapobieganiu nieprawidłowemu bliznowaceniu, w zmniejszaniu widoczności blizn świeżych i dojrzałych (powstałych nawet przed 10 laty), dla dzieci (już od 6 miesiąca życia) i dorosłych.

Właściwości:

Silikonowe plastry na blizny stanowiące innowacyjne rozwiązanie w profilaktyce oraz leczeniu blizn o różnym pochodzeniu. Plastry są wykonane z folii poliuretanowej oraz specjalnej warstwy żelu silikonowego - taki dobór składników zapewnia pełną biokompatybilność. Produkt skutecznie zmniejsza widoczność blizn, a także poprawia ich wygląd - w rezultacie blizny stają się jaśniejsze i wygładzone. Plastry można stosować na blizny pooperacyjne, poparzeniowe, pourazowe oraz inne. Zalecane są także w leczeniu bliznowców oraz tak zwanych blizn przerostowych. W opakowaniu znajduje się 5 plastrów (5cmx30cm).

Silikonowe plastry Sutricon na blizny są rekomendowane przez Międzynarodowy Zespół Ekspertów ds. Leczenia Blizn. Można je stosować na wszystkie powierzchnie skóry. Są bezwonne i nie pozostawiają śladów na ubraniach.

Skład:

Żel silikonowy 200g/mkw, elastyczna siatka poliuretanowa o grubości zaledwie 50µm.

Sposób użycia:

Można stosować od razu po zdjęciu szwów lub po zamknięciu rany. Przed użyciem należy dokładnie oczyścić i osuszyć bliznę. W celu dopasowania wielkości plastra do powierzchni blizny, możliwe jest jego docięcie w dowolny sposób. Plaster należy zmieniać średnio co 3- 5 dni, jednak najlepsze efekty uzyskuje się, wymieniając plaster co 24 godziny. Długość terapii jest indywidualna i zależy od wielu czynników m.in. wielkości i rodzaju blizny, wieku czy uwarunkowań genetycznych. Pierwsze efekty stosowania plastrów mogą być widoczne już po miesiącu, jednak pełna kuracja powinna trwać: minimum 3 miesiące w przypadku blizn świeżych; minimum 6 miesięcy w przypadku blizn starszych. Przy skłonnościach do nieprawidłowego bliznowacenia, zaleca się stosowanie plastrów przez cały okres przebudowy blizny, nawet do 1 roku.

Ważne informacje:

Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Opakowanie:

5 sztuk 

9053879
138 Przedmioty

Opis

Lek
Nie
Nowy