Kategorie

SILAURUM SILIKONOWY ŻEL NA BLIZNY 15ml

9077087

Silaurum Silikonowy żel na Blizny to preparat do stosowania na blizny różnego pochodzenia. Preparat można stosować w leczeniu nowych, jak i już istniejących blizn. Żel Silarum zawiera w swoim składzie silikony, które tworząc na powierzchni skóry przezroczysty film, chronią ja przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych.

Więcej szczegółów

 

Cena: 19,64 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Wszelkiego rodzaju blizny w wielu przypadkach prezentują się mało zachęcająco, dlatego wskazana jest ich właściwa pielęgnacja. Stosowanie silikonowego żelu na blizny jest wysoce wskazane zarówno w przypadku świeżych, jak i starych blizn. Preparat taki przede wszystkim przyśpiesza ich prawidłowe gojenie, ale oprócz tego zapobiega przerastaniu blizn. Również, jeżeli chcemy zapobiec tworzeniu się tak zwanych bliznowców, warto sięgnąć po odpowiednio dobraną silikonową maść na blizny. Wśród dostępnych w aptekach preparatów tego typu szczególnie wyróżnia się silikonowy żel z nanokoloidem złota o nazwie Silaurum. Opinie dominujące wśród konsumentów, którzy mieli okazję przetestować ten preparat, zwracają uwagę na fakt, że działa on wyjątkowo szybko, a zarazem cechuje się łagodnością. Lekka, nietłusta konsystencja, która wyjątkowo szybko się wchłania, stanowi kolejny ogromny atut preparatu Silaurum. Ceny tego silikonowego żelu utrzymują się na bardzo korzystnym poziomie, co dodatkowo przemawia za jego zakupem.

 

Silikonowy żel na blizny Silaurum oparty jest na wysokiej klasy bezpiecznych silikonach, która po nałożeniu na skórę tworzą na powierzchni blizny ochronny, przezroczysty film. Ta niewidoczna warstwa zabezpiecza bliznę przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych. Dodatkowo ta silikonowa warstwa pomaga utrzymać odpowiedni poziom nawilżenia skóry i skutecznie hamuje utratę wody z naskórka. Silikonowa maść na blizny Silaurum tworzy na powierzchni blizny specyficzne mikrośrodowisko, która przyczynia się do szybszego ich leczenia. Obecny w składzie tego preparatu nanokoloid złota posiada unikatową zdolność stymulowania syntezy kolagenu w głębokich warstwach skóry, dzięki czemu epiderma pokryta bliznami szybciej się regeneruje. Systematyczne stosowanie silikonowego żelu z nanokoloidem złota Silaurum niweluje nieprzyjemne uczucie ściągnięcia skóry w okolicach blizn, a oprócz tego niweluje świąd i zaczerwienienie. Powierzchnia nawet sporych blizn staje się wyraźnie wygładzona, zaś same blizny ulegają zmiękczeniu i uelastycznieniu już po krótkim czasie stosowania żelu silikonowego Silaurum. Opinia zadowolonych użytkowników tego preparatu akcentuje kwestię jego silnego działania przeciwzapalnego i przeciwutleniającego, co przekłada się na wyższy komfort życia posiadaczy blizn, zwłaszcza jeśli posiadają one spore rozmiary. W przypadku posiadania blizn wszelkiego rodzaju – zarówno tych pooperacyjnych i pourazowych, jak i pooparzeniowych oraz potrądzikowych, można ze świetnym efektem stosować preparat Silaurum. Cena tego silikonowego żelu, biorąc pod uwagę jego wysoką wydajność, jest zdecydowanie korzystna z ekonomicznego punktu widzenia.

Silaurum silikonowy żel na blizny to:

  • szybkie gojenie blizn różnego pochodzenia
  • znaczne zniwelowanie świądu i zaczerwienia w okolicy blizn
  • pełna ochrona blizn przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi
  • widoczne wygładzenie i uelastycznienie blizn różnego typu

Podobne produkty

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

29 Inne produkty w tej samej kategorii