Kategorie

Silaurum Silikonowy żel na blizny z nanokoloidami złota 15ml

9077087

Silaurum Silikonowy żel na blizny z nanokoloidami złota - blizny różnego pochodzenia: pooperacyjne, pourazowe, pooparzeniowe, potrądzikowe. Preparat można stosować w leczeniu nowych, jak i już istniejących już blizn.

Więcej szczegółów

 

Cena: 24,83 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Wskazania:
Blizny różnego pochodzenia: pooperacyjne, pourazowe, pooparzeniowe, potrądzikowe. Preparat można stosować w leczeniu nowych, jak i już istniejących już blizn.

Właściwości:
Silaurum żel na blizny to preparat do stosowania na blizny różnego pochodzenia. Preparat można stosować w leczeniu nowych, jak i już istniejących już blizn. Żel zawiera w swoim składzie silikony (polisiloksany i cyklopentasilksan), które tworząc na powierzchni skóry przezroczysty film, chronią ją przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych, zapewniają odpowiedni poziom nawilżenia oraz tworzą mikrośrodowisko sprzyjające prawidłowemu i szybkiemu leczeniu blizn. Obecny z preparacie nanokolid złota pobudza syntezę kolagenu oraz wykazuje właściwości przeciwutleniające i przeciwzapalne. Żel uelastycznia, zmiękcza i wygładza blizny, zmniejszając ich widoczność, redukuje świąd, zaczerwienienie i odbarwienia.

Składniki:
Plisiloksany, cyklopentasiloksan, nanokolid złota, dwutlenek krzemu.

Sposób użycia:
Plisiloksany, cyklopentasiloksan, nanokolid złota, dwutlenek krzemu.

Ważne informacje:

  • Przechowywać w temperaturze poniżej 25°C, w miejscu niedostępnym dla dzieci.
  • Stosować zgodnie z przeznaczeniem.

Przeciwwskazania:

  • Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu.
  • Nie stosować na niezagojone rany i błony śluzowe, stosować wyłącznie na nieuszkodzoną skórę.
  • Nie stosować na nałożone wcześniej preparaty zawierające antybiotyki lub inne leki.

Opakowanie:
15 ml

Podobne produkty

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii