Kategorie

Nowy

Raniseptol spray na rany 125ml

9090322

Raniseptol - Wsparcie w leczeniu infekcji skóry i błon śluzowych o podłożu bakteryjnym oraz niewielkich mechanicznych uszkodzeniach naskórka (takich jak otarcia, skaleczenia, oparzenia). Przyspieszanie regeneracji skóry oraz umożliwianie odpowiedniej pielęgnacji skóry wrażliwej i podrażnionej.

Więcej szczegółów

 

Cena: 16,62 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Wskazania:
Wsparcie w leczeniu infekcji skóry i błon śluzowych o podłożu bakteryjnym oraz niewielkich mechanicznych uszkodzeniach naskórka (takich jak otarcia, skaleczenia, oparzenia). Przyspieszanie regeneracji skóry oraz umożliwianie odpowiedniej pielęgnacji skóry wrażliwej i podrażnionej.

Właściwości:
Wyrób medyczny zawiera nanosrebro, znane z silnego antybakteryjnego i antyseptycznego działania. Swoją skuteczność zawdzięcza wysokiemu stosunkowi powierzchni nanocząsteczek do ich masy oraz ich dużej powierzchni aktywnej, posiadającej zdolność oddziaływania na mikroorganizmy.

Składniki:
Woda, gliceryna, nanosrebro aXonnite, hialuronian sodu, kwas cytrynowy.

Sposób użycia:
Dokładnie oczyścić i osuszyć uszkodzone miejsce przed aplikacją, przed użyciem wstrząsnąć. Aplikować z odległości około 10cm. Pryskać bezpośrednio na uszkodzoną skórę lub przecierać zwilżonym wacikiem kosmetycznym. Stosować 2-3 razy dziennie po 2-4 dawki lub w zależności od potrzeb.

Ważne informacje:

  • Wyłącznie do użytku zewnętrznego.
  • Stosować maksymalnie przez 7 dni.
  • Produkt przeznaczony dla dorosłych i dzieci powyżej 7 roku życia.
  • W przypadku dzieci poniżej 7 roku życia wyrób medyczny może być stosowany tylko po konsultacji z lekarzem.

Przeciwwskazania:

  • Nie należy stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu.
  • Nie stosować u osób ze stwierdzoną alergią na srebro metaliczne.

Opakowanie:
125 ml 

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii