Kategorie

Nowy

PREL blue Plaster chłodzący 3 sztuki

9045704

PREL® blue stosuje się wspomagająco w: obrzękach pourazowych, sińcach, nadwyrężeniach i naciągnięciach mięśni, zapaleniu ścięgien, zapaleniu kaletki stawowej, bólach o niewielkim nasileniu w okolicy stawów, bólach pleców, kurczach mięśniowych.

Więcej szczegółów

 

Cena: 9,29 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Wskazania:
PREL® blue stosuje się wspomagająco w: obrzękach pourazowych, sińcach, nadwyrężeniach i naciągnięciach mięśni, zapaleniu ścięgien, zapaleniu kaletki stawowej, bólach o niewielkim nasileniu w okolicy stawów, bólach pleców, kurczach mięśniowych.


Polecany jest dla dorosłych i dzieci powyżej 6. roku życia. W przypadku dzieci młodszych można stosować po konsultacji lekarskiej.


Właściwości:

Plaster chłodzący oparty na innowacyjnej formule HYDRONIQUE®:

  • Zmniejsza obrzęki i łagodzi ból.
  • Pomocny w stłuczeniach, skręceniach i naciągnięciach mięśni.
  • Natychmiastowa ulga w przypadku obrzęków pourazowych, stłuczeń, sińców lub skręceń.
  • Gwarantuje bezbolesne odrywanie, nie powoduje poparzeń i podrażnień.

Hydrożelowy plaster z mentolem jest produktem najnowszej generacji, posiadającym innowacyjny hydrożelowy system Hydronique®, będący nośnikiem mentolu.


Hydrożelowa formuła sprawia, że jest on łatwy w użyciu, lepiej przylega do skóry oraz w przeciwieństwie do zwykłego plastra nie wysusza skóry, zapewniając jej ciągłe oddychanie i nawilżanie. Okład stosuje się miejscowo na skórę w celu złagodzenia napięcia i bólów mięśni. Zawarty w nim mentol, poprzez swoje chłodzące działanie, zmniejsza obrzęki pourazowe oraz działa kojąco w bólach stawowo-mięśniowych m.in. barków, pleców i karku.


PREL® blue
 nie brudzi ubrania, jest pod nim niewidoczny. Bardzo łatwo go usunąć z powierzchni skóry, nie wywołując przy tym efektu depilacji.


Sposób użycia:

  • Odciąć fragment okładu o wielkości dopasowanej do powierzchni i umiejscowienia bólu.
  • Zerwać folię ochronną.
  • Nałożyć klejącą stronę okładu na umytą i osuszoną skórę.
  • Pozostawić na skórze maksymalnie przez 8 godzin.
  • W razie konieczności powtórzyć stosowanie, nie częściej jednak niż 4 razy na dobę.

Opakowanie:
3 sztuki  

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

6 Inne produkty w tej samej kategorii