Kategorie

Voltaren Max żel 50 g

8964002

Voltaren Max żel, to preparat, którego substancją czynną jest diklofenak dietyloamoniowy - niesteroidowy lek przeciwzapalny. Środek przynosi ulgę w bólu oraz działa przeciwzapalnie i przeciwobrzękowo. Wskazany przy dolegliwościach mięśniowych i stawowych. Zastosowany bezpośrednio w miejscu bólu lub obrzęku działa szybko i niezwykle skutecznie.

Więcej szczegółów

 

Cena: 20,46 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Voltaren Max to lek przeciwbólowy, ale środek ten wykazuje również działanie przeciwobrzękowe oraz przeciwzapalne. Przeznaczony jest do stosowania przez osoby dorosłe. W razie potrzeby mogą skorzystać z niego także dzieci powyżej 14 roku życia.

 

Jest to żel przeciwzapalny, bardzo łatwy i wygodny w aplikacji. Można go nanieść bezpośrednio na miejsce chorobowo zmienione, a dzięki temu szybko poczuć ulgę wynikającą z natychmiastowego działania tego leku przeciwbólowego. Preparat lekko nawilża posmarowaną nim skórę oraz zapewnia efekt chłodzenia, który przyjemnie łagodzi odczuwaną bolesność oraz znosi uczucie rozgrzania, które często towarzyszy rozwojowi stanu zapalnego.

 

Od innych tego typu środków dostępnych na rynku odróżnia go maksymalna dawka substancji leczniczej, dzięki której za pomocą tego żelu przeciwbólowego można wygasić uciążliwe dolegliwości nawet na 12 godzin. Duży plus stanowi fakt, że nie trzeba mieć recepty, aby móc zakupić Voltaren Max. Opinie osób borykających się z chronicznym bólem, potwierdzają, że jego łatwa dostępność to spore udogodnienie. Podkreślają również niezawodność w działaniu preparatu Voltaren Max. Cenę tego produktu określają jako dosyć przystępną. Mieści się ona w przedziale od 20 do 25 złotych.

 

Ten żel przeciwbólowy opracowano przede wszystkim z myślą o osobach cierpiących z powodów bólu stawów, który uniemożliwia im normalne funkcjonowanie. Producent zaleca aplikowanie leku przeciwobrzękowego 2 razy dziennie – rano i wieczorem. Dzięki temu można zachować swobodę ruchu przez cały dzień, a w nocy cieszyć się głębokim i spokojnym snem.

 

Jest to środek przeznaczony dla osób zmagających się z długotrwałym bólem stawów, w tym także tych, którzy cierpią na chorobę zwyrodnieniową. Stany pourazowe zarówno mięśni, ścięgien, jak i stawów oraz łagodne zapalenia tkanek miękkich to także wskazanie do stosowania preparatu Voltaren Max. Opinia lekarzy na jego temat jest pozytywna. Tak duża dawka substancji aktywnej jest w stanie skutecznie zmniejszyć ból oraz obrzęki.

 

Lek przeciwobrzękowy doskonale sprawdza się w stanach przetrenowania. Efektywnie usuwa opuchliznę nóg, która czasem pojawia się po zakończeniu aktywności sportowej. Przydatny jest również przy skręceniach oraz stłuczeniach kończyn. Wszelkiego rodzaju bóle pleców, kolan, łokci oraz kończyn - bez względu na ich przyczynę, to okoliczności w których warto sięgnąć po Voltaren Max. Cena tego preparatu znacząco nie odbiega od tych, które ustalono za produkty o podobnym działaniu. Z tą tylko różnicą, że mało który spośród nich może pochwalić się tak bogatym składem, jak ten żel przeciwobrzękowy.

 

Voltaren Max z uwagi na obecność diklofenaku zaliczany jest do niesteroidowych leków przeciwzapalnych. Uśmierza ból oraz znosi inne dokuczliwe objawy towarzyszące przebiegowi różnego rodzaju chorób oraz urazów na wiele godzin. Ten lek przeciwzapalny niezwykle szybko i skutecznie znosi dyskomfort związany z odczuwanymi dolegliwościami, a przez to umożliwia powrót do zwyczajowej aktywności.

 

Nie wolno nanosić tego żelu przeciwzapalnego na rany oraz skaleczenia, jak również przykrywać posmarowanych miejsc bandażem, bądź innego typu opatrunkiem. Należy wmasować niewielką ilość żelu przeciwobrzękowego w bolące, opuchnięte miejsce i pozostawić do swobodnego wchłonięcia. W celu osiągnięcia jak najlepszych rezultatów czynność tę należy wykonywać rano i wieczorem.

Voltaren Max, żel przeciwbólowy to:

  • lek o długotrwałym działaniu przeciwbólowym, przeciwobrzękowym i przeciwzapalnym
  • łatwy i wygodny w aplikacji preparat w formie żelu
  • środek zawierający dużą dawkę substancji leczniczej, działający aż do 12 godzin
  • preparat przeznaczony dla osób dorosłych oraz dzieci powyżej 14 roku życia
  • środek rekomendowany osobom cierpiącym na chroniczny ból stawów
  • zmniejsza ból przy chorobie zwyrodnieniowej stawów
  • środek polecany przy pourazowych stanach zapalnych więzadeł, ścięgien, mięśni i stawów
  • żel szybko przynoszący ulgę, przywracający do normalnego funkcjonowania

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii