Kategorie

Nowy

Viprosal B maść 50g

4384901

Viprosal B maść - Do uśmierzania bólów neuralgicznych i stawowych.


Więcej szczegółów

 

Cena: 15,34 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Wskazania: 
Do uśmierzania bólów neuralgicznych i stawowych.


Działanie:
Przeciwbólowe.

Składniki: 
1g maści zawiera 0,05 j.m. jadu żmii zygzakowatej, 30mg kamfory racemicznej, 30mg olejku terpentynowego z sosny nadmorskiej, 10mg kwasu salicylowego oraz substancje pomocnicze: wazelina biała, alkohol cetostearylowy, parafina stała, cetostearylosiarczan sody, glicerol, chlorek sodu, woda oczyszczona.

Sposób użycia:
W
 zależności od wielkości dotkniętego obszaru małą ilość maści (5 do 10g) stosuje się na bolesne miejsca i wmasowuje w skórę raz lub dwa razy dziennie, zależnie od intensywności bólu, aż do jego ustąpienia.

Przeciwwskazania:
N
adwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu, skóra owrzodzona lub dotknięta innymi schorzeniami, jeśli pacjent cierpi na zaburzenia krążenia mózgowego i wieńcowego, jeśli pacjent ma skłonności do skurczów naczyń, w przypadku ciężkiego uszkodzenia czynnościowego wątroby lub nerek.

Opakowanie:
50 g

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii