Kategorie

Voltaren Max żel 180g

8964011

Żel Voltaren Max to lek o działaniu przeciwbólowym, przeciwzapalnym oraz przeciwobrzękowym. Substancja czynna to diklofenak, czyli niesteroidowy lek przeciwzapalny.

Więcej szczegółów

 

Cena: 53,76 zł

Możesz zamówić: 10 produkty, większa liczba dostępna w pakietach. Skorzystaj z wyszukiwarki.
 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Żel Voltaren Max to lek o działaniu przeciwbólowym, przeciwzapalnym oraz przeciwobrzękowym. Substancja czynna to diklofenak, czyli niesteroidowy lek przeciwzapalny.

Skład:
Substancja czynna leku – diklofenak dietyloamoniowy. 1 gram żelu zawiera 23,2mg diklofenaku dietyloamoniowego. Pozostałe składniki to: alkohol izopropylowy, alkohol oleinowy, glikol propylenowy, kokozylokaprylokapronian, parafina ciekła, makrogolu eter cetostearylowy, karbomer, dietyloamina, kompozycja zapachowa eukaliptusowa, butylohydroksytoluen (E 321), woda oczyszczona.

Działanie:
Skuteczny lek o działaniu przeciwbólowym, przeciwzapalnym i przeciwobrzękowym do stosowania zewnętrznego. Żel Voltaren Max łagodzi dolegliwości bólowe i zmniejsza obrzęk w miejscu urazu oraz w bólach stawów i mięśni. Substancja czynna zawarta w preparacie to diklofenak. Należy on do grupy leków o nazwie niesteroidowe leki przeciwzapalne.

Zastosowanie:
Lek Voltaren Max żel przeznaczony do miejscowego stosowania w leczeniu: pourazowych stanów zapalnych ścięgien, więzadeł, mięśni i stawów (np. spowodowanych skręceniami, nadwerężeniami lub stłuczeniami); bólu pleców, ograniczonych stanów zapalnych tkanek miękkich (zapalenie ścięgien, łokieć tenisisty, zapalenie torebki stawowej, zapalenie okołostawowe); ograniczonych i łagodnych postaci choroby zwyrodnieniowej stawów. Lek przeznaczony dla dorosłych oraz dzieci powyżej 14. roku życia.

Podobne produkty

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: