Kategorie

Difortan 100mg/g żel 100g

3399342

Difortan 100 mg - Urazy mięśni i stawów, takie jak stłuczenia, naciągnięcia i zwichnięcia oraz zapalenie więzadeł; choroby reumatyczne (reumatyzm), takie jak zapalenie stawów i choroba zwyrodnieniowa stawów.

Więcej szczegółów

 

Cena: 17,25 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Wskazania: 
Urazy mięśni i stawów, takie jak stłuczenia, naciągnięcia i zwichnięcia oraz zapalenie więzadeł; choroby reumatyczne (reumatyzm), takie jak zapalenie stawów i choroba zwyrodnieniowa stawów.


Właściwości:

  • Działanie przeciwbólowe, przeciwobrzękowe i przeciwzapalne.
  • Doskonale się wchłania
  • Silnie koncertuje się na tkance objętej stanem zapalnym
  • Lek w formie bezbarwnego i niebrudzącego hydrożelu o neutralnym zapachu.

Składniki: 
1 gram żelu zawiera: substancję czynną: 100mg etofenamatu oraz substancje pomocnicze: alkohol izopropylowy, glicerol, trolaminę, karbomery, woda oczyszczona.


Sposób użycia:

Do stosowania miejscowego, na skórę. Podczas każdego stosowania należy użyć około 2,5 do 5cm żelu Difortan. Lek należy rozprowadzić na cały bolący obszar, delikatnie wcierając. Leku nie stosować na rany. Leczenie urazów mięśni lub stawów takich jak stłuczenia, naciagnięcia i zwichnięcia oraz zapalenie wiązadeł: od 3 do 4 aplikacji Difortanu na dobę, przez 14 dni. Leczenie chorób reumatycznych (reumatyzm), takich jak zapalenie stawów i choroba zwyrodnieniowa stawów: od 3 aplikacji Difortan na dobę. Nie stosować leku Difortan przez okres dłuższy niż 14 dni w przypadku urazów mięśni lub stawów lub 21 dni w przypadku zapalenia stawów i bólów stawów w przebiegu choroby zwyrodnieniowej, chyba że lekarz zaleci inaczej.


Ważne informacje:

Nie stosować leku Difortan przez okres dłuższy niż 14 dni w przypadku urazów mięśni lub stawów lub 21 dni w przypadku zapalenia stawów i bólów stawów w przebiegu choroby zwyrodnieniowej, chyba że lekarz zaleci inaczej.


Przeciwwskazania:

  • Uczulenie na którykolwiek składników leku, leku nie stosować na rany.
  • Difortan nie może być stosowany przez kobiety w ciąży.
  • Nie stosować na uszkodzoną lub zakażoną skórę, w tym obszary z ranami i wypryskiem.
  • Nie stosować u dzieci w wieku poniżej 12 lat.
  • Jeśli obszar, gdzie zastosowano lek Difortan jest narażony na oddziaływanie światła słonecznego, może wystąpić fotodermatoza.
  • Zaburzenia czynności wątroby lub nerek.

Opakowanie: 
100 g(tuba)

Podmiot odpowiedzialny:
US PHARMACIA SP. Z O.O.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii