Kategorie

Voltaren Express Forte 10 kapsułek

3060691

Lek przeciwgorączkowy, przeciwzapalny oraz przeciwbólowy.


Więcej szczegółów

 

Cena: 12,86 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

To lek przeciwbólowy przeznaczony dla osób dorosłych, ale mogą go zażywać także dzieci powyżej 14 roku życia. Ma on również działanie przeciwgorączkowe oraz przeciwzapalne, dlatego z powodzeniem można się nim posiłkować w walce z różnego rodzaju przypadłościami.

 

Kluczowy komponent tego leku na ból to diklofenak sodowy. Należy on do niesteroidowych leków przeciwzapalnych. Mechanizm jego działania sprowadza się do hamowania biosyntezy prostaglandyn, które odrywają istotną rolę w rozwoju stanów zapalnych, jak również bólu oraz gorączki. Obecność tego składnika przesądza o wysokiej skuteczności działania tabletek na ból Voltaren Express Forte. Opinie farmaceutów potwierdzają, że formuła preparatu jest bardzo wartościowa. Zastosowano w niej dużą dawkę substancji czynnej (25 mg diklofenaku sodowego) - największą dopuszczalną w lekach przeciwbólowych, które można nabyć w aptekach bez recepty.

 

Tabletki na ból mają postać wygodnych do połknięcia kapsułek. Substancja lecznicza rozpuszczona jest w przejrzystym płynie. Całość zamknięto w miękkiej, żelowej otoczce. Innowacyjna forma tych tabletek przeciwzapalnych przekłada się na szybsze wchłanianie substancji czynnej w organizmie. Dzięki temu można wyeliminować ból błyskawicznie. W sytuacji, gdy raptownie atakuje ból, który spowalnia, a czasem nawet uniemożliwia normalne funkcjonowanie, najlepsze rozwiązanie stanowi Voltaren Express Forte. Cena tego preparatu jest na tyle korzystna, że można pokusić się o jego zakup. Tak efektywne w działaniu tabletki przeciwbólowe zawsze warto mieć przy sobie, aby móc szybko uporać się z wszelkimi dolegliwościami pojawiającymi się w sposób nagły.

 

Za sprawą tych tabletek przeciwbólowych można rozprawić się także ze stanem zapalnym oraz podwyższoną temperaturą pojawiającą się w przebiegu infekcji. Szerokie spektrum działania to ogromna zaleta preparatu Voltaren Express Forte. Opinia osób, które miały okazję go wypróbować jest dosyć pochlebna. Imponujące tempo jego działania oraz duża niezawodność to cechy, które użytkownicy tego leku przeciwgorączkowego punktują dosyć wysoko.

 

Tabletki przeciwzapalne Voltaren Express Forte pomagają zwalczyć bóle reumatyczne, mięśni, stawów oraz pleców. Doskonale sprawdzają się w wygaszaniu bólu zębów oraz głowy, zmniejszają dyskomfort podczas menstruacji. Ból gardła oraz inne objawy przeziębienia, bądź grypy to także wskazanie do zażycia tabletek przeciwgorączkowych Voltaren Express Forte. Ceny podobnie działających środków utrzymują się na tym samym poziomie. Jednak na korzyść tego produktu przemawia silny skład, który znajduje przełożenie na tak zadowalające rezultaty jego działania.

 

Badania wykazały, że ten lek na ból dzięki temu, że ma formę miękkich kapsułek jest dobrze tolerowany przez układ pokarmowy. Potwierdziły one także, że lek przeciwzapalny Voltaren Express Forte wykazuje większą tolerancję żołądkowo – jelitową, niż inne tabletki przeciwgorączkowe, między innymi te zawierające kwas acetylosalicylowy oraz płynny ibuprofen pod postacią kapsułek.

 

Producent zaleca, aby lek przeciwgorączkowy spożywać w ilości 1 kapsułka co 4 – 6 godzin. Dawkę tę można powtarzać, jednak nie powinna ona przekroczyć 75 mg na przestrzeni doby.

Voltaren Express Forte, lek przeciwbólowy to:

  • lek o działaniu przeciwbólowym, przeciwgorączkowym i przeciwzapalnym
  • tabletki mają postać miękkich, żelowych kapsułek
  • płynna forma leku sprawia, że szybko wchłania się w organizmie
  • preparat błyskawicznie rozprawia się z bólem
  • środek zaleca się w przypadku bólu reumatycznego, mięśni oraz pleców
  • skutecznie zwalcza ból głowy, zębów oraz menstruacyjny
  • wykazuje dużą efektywność w leczeniu objawów przeziębienia oraz grypy
  • lek jest dobrze tolerowany przez układ pokarmowy
  • duża dawka substancji leczniczej

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii