Perspirex Foot Lotion do stóp antyperspirant 100ml
search
  • Perspirex Foot Lotion do stóp antyperspirant 100ml
  • Perspirex Foot Lotion do stóp antyperspirant 100ml
  • Perspirex Foot Lotion do stóp antyperspirant 100ml

Perspirex Foot Lotion do stóp antyperspirant 100ml

Wysokoefektywny antyperspirant do stóp, który zawiera klinicznie potwierdzony aktywny składnik zapewniający ochronę przed potem do 3 dni i zapobiega powstawaniu przykrego zapachu. Produkt jest idealny dla osób zmagających się ze wzmożoną potliwością stóp.

Cena:
54,99 zł
Brak w magazynie Ilość

  • Brak w magazynie

Darmowa dostawa w zamówieniach od kwoty: 250 zł

  • Odbiór w punkcie Poczty Polskiej - 9,99 zł
  • Kurier Pocztex - płatność online - 13,99 zł
  • Kurier Pocztex - pobranie - 16,99 zł
Odbiór w punkcie poczty polskiej - 9,99zł

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Wskazania Perspirex Foot Lotion:

Zapobiega poceniu się stóp i powstawaniu przykrego zapachu

- Dla skóry normalnej o stałej i uporczywej potliwości

- Skuteczna ochrona przed poceniem się stóp do 3 dni

- Do stosowania przez cały rok

Właściwości:

PERSPIREX FOOT LOTION to wysokoefektywny antyperspirant do stóp, który zawiera klinicznie potwierdzony aktywny składnik zapewniający ochronę przed potem do 3 dni i zapobiega powstawaniu przykrego zapachu.

- Dla skóry normalnej

Zapomnij o przykrym zapachu i dyskomforcie na skórze stóp. Oto produkt, który dotrzyma Ci kroku.

- Stosuj co 3 dni

Aplikuj na suchą i nieuszkodzoną skórę na noc. Rano zmyj produkt i ciesz się suchymi stopami niezależnie od butów, które nosisz, pory roku czy codziennych aktywności.

- Stała i uporczywa potliwość

Nawet po długim i intensywnym dniu nie poczujesz dyskomfortu i przykrego zapachu. Najważniejsze to dobrze czuć się ze sobą zawsze i wszędzie! Ta efektywna formuła sprawdzi się przy stałej i uporczywej potliwości stóp.

JAK DZIAŁA PERSPIREX:

Unikalna formuła Perspirexu Foot Lotion oparta jest na chlorku glinu w alkoholowej bazie.

Po zastosowaniu preparatu na skórze, chlorek glinu reaguje z wodą i białkami w kanalikach gruczołów potowych. W wyniku tej reakcji powstaje warstwa żelu, która blokuje ujście kanalika. Uniemożliwia to przedostawaniu się potu na powierzchnię. Skóra pozostaje więc przyjemnie sucha i świeża.

Po kilku dniach, warstwa żelu zostaje usunięta wraz ze złuszczającym się naskórkiem. Aplikację należy powtórzyć zgodnie z zaleceniami stosowania.

DLACZEGO PERSPIREX?

- 100% ochrony przed poceniem się stóp

- Uczucie komfortu i świeżości

- Wyjątkowa formuła: chlorek glinu w alkoholowej bazie (alkohol szybko wysycha)

- Długotrwały efekt

O NADMIERNEJ POTLIWOŚCI STÓP

Pocenie się stóp to zupełnie powszechne zjawisko, podobnie jak pocenie się rąk. Niestety problem ten często bywa wstydliwy i utrudnia codzienne funkcjonowanie. Konsekwencją nadmiernej potliwości stóp mogą być zniszczone buty czy przykry zapach stóp.

PERSPIREX MA NA TO ROZWIĄZANIE!

Perspirex Foot lotion - wysokoefektywny antyperspirant do stóp, który zawiera klinicznie potwierdzony aktywny składnik zapewniający ochronę przed potem do 3 dni i zapobiega powstawaniu przykrego zapachu. Produkt jest idealny dla osób zmagających się ze wzmożoną potliwością stóp.

Skład:

Alcohol Denat., Aluminum Chloride, PEG-12 Dimethicone. 25% stężenie chlorku glinu

Sposób użycia:

Aplikuj na suchą i nieuszkodzoną skórę na noc. Rano zmyj produkt i ciesz się suchymi stopami niezależnie od butów, które nosisz, pory roku czy codziennych aktywności.

Opakowanie: 

100 ml

Orkla Care
7091750