Kategorie

Nowy

Olejek Złodziei Płyn do dezynfekcji rąk 100ml

3736741

Olejek Złodziei Płyn do Dezynfekcji Rąk w sprayu do higienicznej dezynfekcji rąk to unikalna mieszanina surowców, która uzyskała status i rejestrację o numerze 2982/TP/2020 w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych jako produkt Biobójczy firmy Optima Natura

Więcej szczegółów

 

Cena: 13,63 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji


Wskazania:
Produkt przeznaczony jest do codziennego stosowania szczególnie w okresie wzmożonych infekcji przeziębień i grypy.


Właściwości:

  • Olejek Złodziei Płyn do Dezynfekcji Rąk w sprayu do higienicznej dezynfekcji rąk to unikalna mieszanina surowców, która uzyskała status i rejestrację o numerze 2982/TP/2020 w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych jako produkt Biobójczy firmy Optima Natura.
  • Wysoka zawartość alkoholu etylowego oraz wyjątkowa kompozycja naturalnych olejków eterycznych zawartych w Olejku Złodziei takich jak: goździkowy, cytrynowy, cynamonowy, eukaliptusowy i rozmarynowy sprawia, że ten nowatorski produkt, zachowuje przedstawione właściwości, nie tracąc przy tym przyjemnego zapachu.
  • Olejek goździkowy wykazuje właściwości antyseptyczne i dezynfekujące. Olejki eukaliptusowy, cytrynowy i cynamonowy działają przeciwbakteryjnie i antyseptycznie a olejek rozmarynowy działa odkażająco. Połączenie mieszaniny z alkoholem etylowym, który sam w sobie jest najlepszym środkiem biobójczym sprawia, że bakterie, wirusy i grzyby nie mają szans!
  • Poręczna buteleczka o pojemności 100 ml z łatwością zmieści się w każdej torebce, plecaku czy kieszeni płaszcza


Składniki:

etanol 70g/100gSposób użycia:

Około 3 ml produktu wcierać w czyste, suche dłonie przez 30 sekund. Nie stosować na uszkodzoną lub podrażnioną skórę. Przez cały czas dezynfekcji ręce muszą być wilgotne. Nie spłukiwać.


Ważne informację:

Wysoce łatwopalna ciecz i pary. Działa drażniąco na oczy. Chronić przed dziećmi. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić.Opakowanie:

100ml


Producent:
Optima Natura Sp. z o.o.,
Gródki 52B,
13-206 Gródki

30 Inne produkty w tej samej kategorii