Monolipid K Forte 90 kapsułek
search
 • Monolipid K Forte 90 kapsułek

Monolipid K Forte 90 kapsułek

Monolipid K Forte pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi.

Cena:
61,49 zł
Wysyłka w 24h
Produkt dostępny Ilość

Darmowa dostawa w zamówieniach od kwoty: 250 zł

 • Odbiór w punkcie Poczty Polskiej - 9,99 zł
 • Kurier Pocztex - płatność online - 13,99 zł
 • Kurier Pocztex - pobranie - 16,99 zł
Odbiór w punkcie poczty polskiej - 9,99zł

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Wskazania Monolipid K Forte:

Monolipid K Forte to suplement diety w formie kapsułek, który został opracowany dla osób dorosłych. Składniki produktu wpierają w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi.

Właściwości:

Suplement diety Monolipid K® Forte to naturalny preparat zawierający w jednej kapsułce kombinację ekstraktu z owoców bergamoty (Citrus bergamia Risso) standaryzowanego na 40% polifenoli BPF (ang. Bergamot-derived Polyphenolic Fraction) w  dawce 400 mg, aktywny ekstrakt z czerwonych drożdży ryżu standaryzowany na zawartość Monakoliny K oraz standaryzowany ekstrakt z czosnku, która pomaga w utrzymaniu prawidłowego cholesterolu, wspiera mikrokrążenie oraz pomaga zachować zdrowe serce.

Preparat bezpieczny dla diabetyków.

Skład:

Ekstrakt z owoców bergamoty standaryzowany na 40% polifenoli, ekstrakt z czerwonego ryżu (fermentacja drożdżowa) standaryzowany na 4% Monakoliny K, składnik otoczki: hydroksymetyloceluloza, błonnik akacjowy, standaryzowany ekstrakt z czosnku, celuloza.

Produkt nie zawiera cukru, soli, glutenu, kazeiny i laktozy.

Dawkowanie:

Dorośli: 1 kapsułka dziennie, po posiłku, popijając wodą.

Ważne informacje:

 • Niniejszy produkt nie powinien być spożywany przez kobiety w ciąży lub kobiety karmiące piersią, dzieci w wieku poniżej 18 lat i osoby dorosłe w wieku powyżej 70 lat. Przed rozpoczęciem stosowania produktu zawierającego monakolinę K należy skonsultować się z lekarzem i określić poziom cholesterolu we krwi.
 • Nie należy spożywać, jeśli zażywasz leki obniżające poziom cholesterolu.
 • Należy zwrócić się o poradę do lekarza w sprawie spożycia tego produktu w przypadku wystąpienia jakichkolwiek problemów zdrowotnych.
 • Nie można stosować preparatu w przypadku uczulenia (nadwrażliwości) na którykolwiek składnik preparatu.
 • Nie można stosować preparatu jeżeli występuje: czynna choroba wątroby lub utrzymujące się zwiększenie aktywności aminotransferaz (enzymów wątrobowych) we krwi, ciężka niewydolność nerek, miopatia (choroby mięśni), utrudniony odpływ żółci (cholestaza), a także podczas równoległego stosowania leków, które silnie hamują aktywność enzymu CYP3A4 takich jak np. itrakonazol, ketakonazol, inhibitory proteazy HIV, erytromycyna, klarytromycyna, telitromycyna, nefazodon, mibefradil, preparat blokujący kanał wapniowy, stosowany w leczeniu nadciśnienia tętniczego lub choroby niedokrwiennej serca.
 • Nie należy spożywać, jeśli już spożywasz inne produkty zawierające sfermentowany czerwony ryż.
 • Nie należy stosować suplementu diety po upływie daty minimalnej trwałości.
 • Nie spożywać dziennej ilości równej lub wyższej niż 3 mg monakolin ze sfermentowanego czerwonego ryżu.
 • Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
 • Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
 • Przechowywać w temperaturze pokojowej, poza zasięgiem dzieci. Chronić do światła i wilgoci.

Opakowanie:

90 kapsułek

4090921
70 Przedmioty