Kategorie

Nowy

ACTISEPT Spray do stosowania na skórę 50ml

6622531

ACTISEPT Spray do stosowania na skórę - Hamuje rozwój bakterii, chroni, oczyszcza i pielęgnuje skórę, wspiera naturalny proces regeneracji podrażnionej skóry i błon śluzowych, nie powoduje podrażnień, delikatny, nie piecze, nie szczypie, hipoalergiczny, bezzapachowy, bezzapachowy.

Więcej szczegółów

 

Cena: 26,99 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Wskazania:
Preparat wskazany jest do stosowania: na podrażnienia skóry, w przypadku zwiększonego ryzyka niewłaściwej higieny, do pielęgnacji pępka u noworodka od pierwszych dni życia, w przypadku występowania potówek u dzieci, do pielęgnacji skóry ze skłonnością do trądziku i opryszczki, do pielęgnacji skóry po goleniu/depilacji, do pielęgnacji skóry po drobnych zabiegach kosmetycznych, do pielęgnacji skóry po ukąszeniach owadów.

Właściwości:
Hamuje rozwój bakterii, chroni, oczyszcza i pielęgnuje skórę, wspiera naturalny proces regeneracji podrażnionej skóry i błon śluzowych, nie powoduje podrażnień, delikatny, nie piecze, nie szczypie, hipoalergiczny, bezzapachowy, bezzapachowy.

Składniki:
Aqua, Cocamidopropyl Betaine, Phenoxyethanol, Sodium Gluconate, Glycerin, Octenidine HCL, Sodium Hydroxide

Sposób użycia:
Actisept stosuje się spryskując bezpośrednio powierzchnię skóry. Nie należy preparatu spłukiwać. Stosować w zależności od potrzeb spryskując miejsca wymagające ochrony antybakteryjnej.

Ważne informacje:

  • Przechowywać w szczelnie zamkniętym, oryginalnym opakowaniu, w temperaturze nie wyższej niż 25 C, w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Opakowanie:
50 ml 

30 Inne produkty w tej samej kategorii