Zioła Figura 1  fix
search
  • Zioła Figura 1  fix

Zioła fix Figura 1 z senesem 0,9g 20 saszetek

Zioła Figura 1  fix - Środek przeczyszczający do krótkotrwałego stosowania w zaparciach wywołanych błędami żywieniowymi.Cena:
9,74 zł
Wysyłka w 24h
Produkt dostępny Ilość

  • Lek

Darmowa dostawa w zamówieniach od kwoty: 250 zł

  • Odbiór w punkcie Poczty Polskiej - 9,99 zł
  • Kurier Pocztex - płatność online - 13,99 zł
  • Kurier Pocztex - pobranie - 16,99 zł
Odbiór w punkcie poczty polskiej - 9,99zł

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Wskazania: 
Jako środek przeczyszczający do krótkotrwałego stosowania w zaparciach wywoływanych błędnymi żywieniowymi.

Skład: 
1 saszetka (3,0g) zawiera 0,9g liścia senesu, co odpowiada 16,2mg - 30mg glikozydów hydroksyantracenowych przeliczonych jako sennozyd B.

Działanie:
P
rzeczyszczające.

Dawkowanie:
M
aksymalna dzienna dawka glikozydów hydroksyantracenowych wynosi 30mg. Jest to dawka równoważna 1 saszetce produktu leczniczego Figura 1. Właściwą dawką indywidualną jest najniższa dawka niezbędną do uzyskania miękkiego stolca. Młodzież powyżej 12. lat życia, dorośli i osoby starsze: 1 saszetkę zalać 1 szklaną gorącej wody (około 200ml) i naparzać pod przykryciem przez około 10 minut. Przygotowany napar wypić wieczorem, po jedzeniu (od 2-3 do całości przygotowanego naparu). Działanie przeczyszczające następuje przeciętnie po 6-10 godzinach. Nie zaleca się stosowania preparatu dłużej niż 7-10 dni.

Przeciwwskazania: 
Nie należy stosować w okresie ciąży i karmienia piersią, uczulenie na senes i którykolwiek ze składników produktu, niedrożność, zwężenie lub atonia jelit, choroby zapalne okrężnicy (choroba Crohna, wrzodziejące zapalenie dwunastnicy), bóle brzucha o nieznanej przyczynie, zapalenie wyrostka robaczkowego, odwodnienie z utratą elektrolitów, nie zaleca się stosowania u dzieci poniżej 12 roku życia.


Producent:
HERBAPOL
LUBLIN

7024035
20 Przedmioty

Opis

Lek
Tak
Nowy