Kategorie

Zioła Senes fix 30 saszetek

7039048

Zioła Senes fix - Preparat stosowany do krótkotrwałego leczenia zaparć.

Więcej szczegółów

 

Cena: 4,86 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Wskazania: 
Do krótkotrwałego stosowania w zaparciach wywołanych błędami żywieniowymi.


Właściwości:

Produkt stosowany jako środek przeczyszczający do krótkotrwałego stosowania w zaparciach wywołanych błędami żywieniowymi


Składniki:
 
1 saszetka zawiera: 1g liścia senesu, co odpowiada 25-30mg glikozydów hydroksyantracenowych w przeliczeniu na sennozyd B.


Działanie:

Przeczyszczające.

Sposób użycia: 
Maksymalna dzienna dawka glikozydów hydroksyantracenowych wynosi 30mg. Jest to dawka równoważna 1 saszetce produktu. Właściwą dawką indywidualną jest najniższa dawka niezbędna do uzyskania miękkiego stolca. 1 saszetkę zalać 3/4 szklankami gorącej wody i naparzać przez około 10 minut. Pić raz dziennie 3/4 szklanki ciepłego naparu wieczorem przed snem. Wypróżnienie następuje zazwyczaj po upływie 8-12 godzin.

Ważne informacje:
Przeciwwskazania: 
Uczulenie na senes. Niedrożność, zwężenie lub atonia jelit, choroby zapalne okrężnicy (choroba Grohna, wrzodziejące zapalenie okrężnicy), bóle brzucha o nieznanej przyczynie, zapalenie wyrostka robaczkowego, odwodnienie z utratą elektrolitów. Nie zaleca się stosowania u dzieci do 12 lat.

Podmiot odpowiedzialny:
Herbapol-Lublin S.A. 
ul. Diamentowa 25 
20-471 Lublin

Podobne produkty

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

26 Inne produkty w tej samej kategorii