Senefol tabl. 0,3 g x 20 tabl. (pojemnik)
search
  • Senefol tabl. 0,3 g x 20 tabl. (pojemnik)

Senefol 0,3g 20 tabletek

Jest to preparat w postaci tabletek o działaniu przeczyszczającym do stosowania w zaparciach

Cena:
10,67 zł
Wysyłka w 24h
Produkt dostępny Ilość

  • Lek

Darmowa dostawa w zamówieniach od kwoty: 250 zł

  • Odbiór w punkcie Poczty Polskiej - 9,99 zł
  • Kurier Pocztex - płatność online - 13,99 zł
  • Kurier Pocztex - pobranie - 16,99 zł
Odbiór w punkcie poczty polskiej - 9,99zł

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Wskazania: 
Zaparcia nawykowe, atoniczne oraz wynikające z błędów diety. Opróżnienie jelit przed badaniami diagnostycznymi. Pomocniczo w dolegliwościach hemoroidalnych w celu uregulowania stolca.

Działanie: 
Przeczyszczające.

Składniki:
 
1 tabletka zawiera: substancję czynną: 300mg liści i owoców senesu oraz składniki pomocnicze: skrobia ziemniaczana, krzemu dwutlenek koloidalny (E551). Jedna tabletka zawiera 7,5mg antranoidów w przeliczeniu na sennozyd B.


Sposób użycia:
 
Dzieci powyżej 12 lat, dorośli: 2-3 tabletki przed snem. Preparat należy popić dużą ilością wody. Ze względu na zróżnicowaną wrażliwość osobniczą dawkowanie należy rozpocząć od najmniejszej dawki (1 tabl.), którą należy w razie potrzeby zwiększyć do ustalenia dawki skutecznej. Efekt przeczyszczający występuje po okresie od 8 do 12 godzin, w przypadku jego braku następną dawkę preparatu przyjąć po upływie 12 godzin. Przyjmowanie leku do 2-3 razy w tygodniu jest zwykle wystarczające do uzyskania efektu terapeutycznego.

Ważne informacje:
Przeciwwskazania:
N
iedrożność i zwężenie jelit, atonia, zapalenie wyrostka robaczkowego, zapalne schorzenia jelit, bóle brzucha niewiadomego pochodzenia, w stanach odwodnienia połączonych z utratą elektrolitów.

Opakowanie:
20 tabletek

Podmiot odpowiedzialny:
 
LABOFARM 
Lubichowska 176 
Starogard Gdański

6790611
20 Przedmioty

Opis

Lek
Tak
Nowy