> Senefol 0,3g 20 tabletek

Kategorie

Senefol 0,3g 20 tabletek

Lek

Cena: 9,70 zł

Koszty wysyłki:

Darmowa dostawa w zamówieniach
od kwoty: 250 zł

Odbiór w punkcie Poczty Polskiej - 9,99 zł

Kurier Pocztex - płatność online - 13,99 zł

Kurier Pocztex - pobranie - 16,99 zł

Kurier DPD - płatność online - 15,99 zł

Kurier DPD - pobranie - 18,99 zł

Specjalistyczny transport Poltraf - 14,99 zł

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

6790611

Jest to preparat w postaci tabletek o działaniu przeczyszczającym do stosowania w zaparciach

 

Więcej informacji

Wskazania: 
Zaparcia nawykowe, atoniczne oraz wynikające z błędów diety. Opróżnienie jelit przed badaniami diagnostycznymi. Pomocniczo w dolegliwościach hemoroidalnych w celu uregulowania stolca.

Działanie: 
Przeczyszczające.

Składniki:
 
1 tabletka zawiera: substancję czynną: 300mg liści i owoców senesu oraz składniki pomocnicze: skrobia ziemniaczana, krzemu dwutlenek koloidalny (E551). Jedna tabletka zawiera 7,5mg antranoidów w przeliczeniu na sennozyd B.


Sposób użycia:
 
Dzieci powyżej 12 lat, dorośli: 2-3 tabletki przed snem. Preparat należy popić dużą ilością wody. Ze względu na zróżnicowaną wrażliwość osobniczą dawkowanie należy rozpocząć od najmniejszej dawki (1 tabl.), którą należy w razie potrzeby zwiększyć do ustalenia dawki skutecznej. Efekt przeczyszczający występuje po okresie od 8 do 12 godzin, w przypadku jego braku następną dawkę preparatu przyjąć po upływie 12 godzin. Przyjmowanie leku do 2-3 razy w tygodniu jest zwykle wystarczające do uzyskania efektu terapeutycznego.

Ważne informacje:
Przeciwwskazania:
N
iedrożność i zwężenie jelit, atonia, zapalenie wyrostka robaczkowego, zapalne schorzenia jelit, bóle brzucha niewiadomego pochodzenia, w stanach odwodnienia połączonych z utratą elektrolitów.

Opakowanie:
20 tabletek

Podmiot odpowiedzialny:
 
LABOFARM 
Lubichowska 176 
Starogard Gdański

Podobne produkty

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii