Kategorie

Vagical globulki dopochwowe 10 sztuk

6822001

Vagical globulki dopochwowe - Stany zapalne dróg rodnych objawiające się upławami, świądem, pieczeniem, zaczerwieniem okolicy warg sromowych. 

Więcej szczegółów

 

Cena: 18,48 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Wskazania:
Stany zapalne dróg rodnych objawiające się upławami, świądem, pieczeniem, zaczerwieniem okolicy warg sromowych. 

Właściwości:
Dzięki korzystnemu składowi opartemu o naturalne, doskonale przebadane substancje czynne, Vagical świetnie sprawdza się przy podrażnieniach, otarciach, dyskomforcie czy początkach infekcji w okolicy kobiecych narządów rodnych.


Zawarty w globulkach Vagical wyciąg z nagietka lekarskiego działa przyczynowo - przeciwgrzybicznie i przeciwbakteryjnie oraz objawowo – przeciwzapalnie, wspomagając gojenie i proces regeneracji.


Vagical działa ściśle w miejscu podania co sprawia, że nie wywołuje interakcji z innymi lekami oraz antykoncepcją doustną.


Po uprzednim zwilżeniu dobrze rozpuszcza się w wydzielinie błony śluzowej i uwalnia substancje czynną już po paru minutach, łagodząc objawy i zmniejszając świąd. Vagical osłania zmienione błony śluzowe, chroniąc przed utratą wilgoci i wnikaniem drobnoustrojów.
 


Składniki:

1 globulka zawiera: 150mg nalewki macierzystej z nagietka lekarskiego (Calendula officinalis TM), substancja pomocnicza: glikol polioksyetylenowy.

Sposób użycia:
Dopochwowo, dorosłe kobiety: 1 globulka 2-3 razy dziennie. Przed zastosowaniem globulkę należy zwilżyć przygotowaną, ostudzoną wodą. Jeśli dolegliwości nasilą się lub nie ustąpią po 3-4 dniach stosowania, nalezy skontaktowac się z lekarzem.

Przeciwwskazania:

  • Nadwrażliwość (uczulenie) na którykolwiek ze składników leku.
  • Nie stosować u dziewczynek w wieku poniżej 12 lat.
  • Stosowanie u osób w wieku 12-18 lat po konsultacji z lekarzem.

Opakowanie:
10 sztuk 

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii