Vagical globulki dopochwowe 10 sztuk
search
  • Vagical globulki dopochwowe 10 sztuk

Vagical globulki dopochwowe 10 sztuk

Vagical globulki dopochwowe - Stany zapalne dróg rodnych objawiające się upławami, świądem, pieczeniem, zaczerwieniem okolicy warg sromowych. 

Cena:
21,23 zł
Wysyłka w 24h
Produkt dostępny Ilość

Darmowa dostawa w zamówieniach od kwoty: 250 zł

  • Odbiór w punkcie Poczty Polskiej - 9,99 zł
  • Kurier Pocztex - płatność online - 13,99 zł
  • Kurier Pocztex - pobranie - 16,99 zł
Odbiór w punkcie poczty polskiej - 9,99zł

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Wskazania:
Stany zapalne dróg rodnych objawiające się upławami, świądem, pieczeniem, zaczerwieniem okolicy warg sromowych. 

Właściwości:
Dzięki korzystnemu składowi opartemu o naturalne, doskonale przebadane substancje czynne, Vagical świetnie sprawdza się przy podrażnieniach, otarciach, dyskomforcie czy początkach infekcji w okolicy kobiecych narządów rodnych.


Zawarty w globulkach Vagical wyciąg z nagietka lekarskiego działa przyczynowo - przeciwgrzybicznie i przeciwbakteryjnie oraz objawowo – przeciwzapalnie, wspomagając gojenie i proces regeneracji.


Vagical działa ściśle w miejscu podania co sprawia, że nie wywołuje interakcji z innymi lekami oraz antykoncepcją doustną.


Po uprzednim zwilżeniu dobrze rozpuszcza się w wydzielinie błony śluzowej i uwalnia substancje czynną już po paru minutach, łagodząc objawy i zmniejszając świąd. Vagical osłania zmienione błony śluzowe, chroniąc przed utratą wilgoci i wnikaniem drobnoustrojów.
 


Składniki:

1 globulka zawiera: 150mg nalewki macierzystej z nagietka lekarskiego (Calendula officinalis TM), substancja pomocnicza: glikol polioksyetylenowy.

Sposób użycia:
Dopochwowo, dorosłe kobiety: 1 globulka 2-3 razy dziennie. Przed zastosowaniem globulkę należy zwilżyć przygotowaną, ostudzoną wodą. Jeśli dolegliwości nasilą się lub nie ustąpią po 3-4 dniach stosowania, nalezy skontaktowac się z lekarzem.

Przeciwwskazania:

  • Nadwrażliwość (uczulenie) na którykolwiek ze składników leku.
  • Nie stosować u dziewczynek w wieku poniżej 12 lat.
  • Stosowanie u osób w wieku 12-18 lat po konsultacji z lekarzem.

Opakowanie:
10 sztuk 

6822001
20 Przedmioty

Opis

Lek
Nie
Nowy