Kategorie

Nowy

Papilocare żel dopochwowy 7 aplikatorów po 5ml

9091684

Papilocare Żel dopochwowy -  którego właściwości umożliwiają stworzenie warstwy ochronnej w strefie przekształceń nabłonkowych szyjki macicy w celu zapobiegania ryzyku integracji wirusa
HPV. Przyspieszenie procesu gojenia, jeśli stosowany jest we wspomaganiu leczenia zmian śródbłonkowych wywołanych przez wirus. HPV w obrębie błony śluzowej szyjki macicy i pochwy.

Więcej szczegółów

 

Cena: 73,99 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Wskazania:
Papilocare żel dopochwowy to wyrób medyczny wspomagający:

 • Procesy kontroli i reepitalizacji (odbudowy) strefy przekształceń nabłonkowych szyjki macicy w celu zapobiegania ryzyku występowania śródbłonkowych zmian małego stopnia (LSIL) wywołanych przez wirus HPV.
 • Leczenie zmian śródbłonkowych wywołanych przez wirus HPV.
 • Naprawę i reepitalizacje uszkodzeń błony śluzowej szyjki macicy i pochwy.
 • Leczenie suchości błony śluzowej pochwy.
 • Przywrócenie równowagi mikrobiologicznej pochwy.
 • Poprawę ogólnego stanu pochwy.
 • Stworzenie warunków do szybkiego gojenia się uszkodzeń na skutek drapania spowodowanego świądem i pieczeniem.

Właściwości:
Żel dopochwowy, którego właściwości umożliwiają stworzenie warstwy ochronnej w strefie przekształceń nabłonkowych szyjki macicy w celu zapobiegania ryzyku integracji wirusa
HPV. Przyspieszenie procesu gojenia, jeśli stosowany jest we wspomaganiu leczenia zmian śródbłonkowych wywołanych przez wirus. HPV w obrębie błony śluzowej szyjki macicy i pochwy.

Składniki:
Niosomy kwasu hialuronowego, niosomy β-glukanu, fitosomy wąkrotki azjatyckiej, BioEcolia, aloes (Aloe Vera), Wrośniak różnobarwny (Coriolus Versicolor), wyciąg z miodly indyjskiej (Neem).

Sposób użycia:
Aplikator służy do jednorazowego użycia, jego zawartość należy stosować dopochwowo, najlepiej wieczorem przed snem. Ścisnąć opakowanie tak, aby opróżnić zawartość aplikatora i delikatnie wyjąć. Nie podmywać się. Wyrzucić jednorazowy aplikator. Zaleca się stosowanie raz dziennie przez 21 dni, a następnie co drugi dzień, w zależności od zaleceń lekarza.

Ważne informacje:

 • Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci, w temperaturze pokojowej i w suchym miejscu.

Przeciwwskazania:

 • Nie należy stosować w przypadku rozpoznanej nadwrażliwości na którykolwiek składnik.
 • Jeśli po zastosowaniu występują dolegliwości związane z użyciem produktu, należy zaprzestać stosowania i skonsultować się z lekarzem.
 • W przypadku ciąży należy skonsultować się z lekarzem

Opakowanie:
7 aplikatorów po 5 ml

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii