Kategorie

Theraflu Extra Grip (650mg + 10mg + 20mg) 14 saszetek

8240403

Theraflu Extra Grip (650mg + 10mg + 20mg) - Leczenie objawów grypy i przeziębienia, takich jak: gorączka, dreszcze, bóle mięśni, bóle kostno-stawowe, bóle głowy, obrzęk i przekrwienie błony śluzowej nosa, nadmierna wydzielina śluzowa z nosa, kichanie.

Więcej szczegółów

 

Cena: 16,90 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Wskazania:
Leczenie objawów grypy i przeziębienia, takich jak: gorączka, dreszcze, bóle mięśni, bóle kostno-stawowe, bóle głowy, obrzęk i przekrwienie błony śluzowej nosa, nadmierna wydzielina śluzowa z nosa, kichanie.


Właściwości:

Przeciwbólowe, przeciwgorączkowe, antyhistaminowe, zmniejsza przekrwienie i obrzęk błony śluzowej nosa.


Składniki:

1 saszetka zawiera: paracetamol 650mg, chlorowodorek fenylefryny 10mg, maleinian feniraminy 20mg oraz substancje pomocnicze: sacharozę, acesulfam potasowy, żółcień chinolinową (E 104), żółcień pomarańczową, maltodekstrynę M100, krzemionkę koloidalną uwodnioną, naturalne aromaty cytrynowe, kwas cytrynowy bezwodny, sodu cytrynian dwuwodny, wapnia fosforan.


Sposób użycia:

  • Dorośli i młodzież powyżej 12 lat: zawartość jednej saszetki należy rozpuścić w 1 szklance gorącej, ale nie wrzącej wody.
  • Wypić po wystygnięciu do odpowiedniej temperatury.
  • Jednorazowo można przyjąć zawartość 1 saszetki.
  • W razie konieczności dalszego leczenia objawowego dawkę tę można powtórzyć po 4-6 godzinach.
  • Nie stosować więcej niż 3-4 saszetki w ciągu doby.
  • Należy skontaktować się z lekarzem, jeśli objawy chorobowe będą się utrzymywać lub nasilą się po 5 dniach lub jeśli gorączka będzie się utrzymywać przez dłużej niż 3 dni.
  • W przypadku wrażenia, że działanie leku jest za mocne lub za słabe należy zwrócić się do lekarza.

Przeciwwskazania:

  • Nadwrażliwość na składniki preparatu, aktualne stosowanie (lub stosowania w ciągu ostatnich dwóch tygodni) inhibitorów MAO,
  • U dzieci poniżej 12 lat,
  • Stosowanie innych produktów leczniczych zawierających paracetamol ze względu na ryzyko przedawkowanie,
  • Współistniejących schorzeń płuc (w tym astmy),
  • Wrodzony niedobór dehydrogenazy glukozo-6- fosforanowej (G-6-P).

Opakowanie:
14 saszetek 

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii