Kategorie

Vicks VapoRub maść 50g

6604801

Więcej szczegółów

 

Cena: 20,52 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Wskazania:
W objawach podrażnień i stanów zapalnych błony śluzowej nosa i gardła (np. w przebiegu przeziębień): kaszlu, katarze z obrzękiem błon śluzowych nosa i uczuciem utrudnienia oddychania ("zatkanego nosa"); dla dzieci od 5. roku życia i osób dorosłych. 

Właściwości:
Łagodzące dolegliwości górnych dróg oddechowych w katarze; łagodzące obrzęk śluzówek małżowin nosowych oraz łagodzące kaszel poprzez działanie łagodnie znieczulające; pobudzająco na wydzielanie śluzu w górnych drogach oddechowych; pobudzające odkrztuszanie.

Składniki:
100g maści zawiera: 2,75g mentolu, 5g kamfory, 1,5g olejku eukaliptusowego, 5g olejku terpentynowego oraz substancje pomocnicze: tymol, olejek cedrowy, wazelina biała.

Sposób użycia:

  • Miejscowo; maść do nacierania klatki piersiowej i pleców oraz do inhalacji składników lotnych.
  • Dzieci od 5. do 12. roku życia: 1/2 łyżeczki wcierać w klatkę piersiową i plecy 2 do 3 razy dziennie;
  • Dorośli i dzieci powyżej 12. roku życia: 1 łyżeczkę wcierać w klatkę piersiową i plecy 2 do 4 razy dziennie. Lekkie ubranie sprzyja skuteczniejszej inhalacji parujących składników lotnych. Preparat do użytku zewnętrznego. Preparatu nie wolno połykać.

Przeciwwskazania:

  • Nadwrażliwość na substancje czynne lub którąkolwiek z substancji pomocniczych;
  • Uszkodzona skóra, skaleczenia i błony śluzowe;
  • Czynna astma oskrzelowa i inne choroby dróg oddechowych oraz stwierdzona nadwrażliwość dróg oddechowych;
  • Dzieci poniżej 5. roku życia.

Opakowanie:
50g 

Podobne produkty

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii