SEBORADIN SUN Spray Ochrona włosów i koloru 100 ml
search
  • SEBORADIN SUN Spray Ochrona włosów i koloru 100 ml

SEBORADIN SUN Spray Ochrona włosów i koloru 100 ml

Skuteczna ochronna mgiełka do włosów dzięki zastosowaniu filtru UV chroni włosy przed szkodliwym działaniem słońca, zapobiegając płowieniu koloru, wysuszeniu, uszkodzeniu oraz puszeniu. Ekstrakt z karczocha chroni i poprawia połysk włosów, naprawia uszkodzenia, rewitalizuje włosy, zapobiegając ich łamaniu. Amarantus odżywia, ułatwia rozczesywanie włosów, tworzy film ochronny.

Cena:
18,73 zł
Brak w magazynie Ilość

  • Brak w magazynie

Darmowa dostawa w zamówieniach od kwoty: 250 zł

  • Odbiór w punkcie Poczty Polskiej - 9,99 zł
  • Kurier Pocztex - płatność online - 13,99 zł
  • Kurier Pocztex - pobranie - 16,99 zł
Odbiór w punkcie poczty polskiej - 9,99zł

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Dzięki preparatowi o nazwie Seboradin Sun można zapewnić sobie doskonałą pielęgnację włosów. Jest to mgiełka chroniąca kolor włosów. Jej działanie polega na tworzeniu specjalnej warstwy chroniącej włosy przed niekorzystnym działaniem promieni UV. Korzystając z tej mgiełki chroniącej kolor włosów można ochronić włosy, a także uniknąć niekorzystnych skutków ubocznych, ponieważ skład tego preparatu nie działa negatywnie na ludzkie zdrowie.

 

Seboradin Sun to doskonała mgiełka chroniąca włosy i skórę głowy przed promieniowaniem UV, której skład jest oparty o filtr UV. Dzięki temu produktowi można doskonale ochronić włosy i skórę głowy przed negatywnym działaniem promieni słonecznych. W prezentowanej mgiełce chroniącej włosy i skórę głowy przed promieniowaniem UV wykorzystano ekstrakt z karczocha, który działa korzystnie poprzez ochronę włosów i poprawę ich połysku. Dodatkowo składnik ten naprawia wszelkie uszkodzenia, wpływa pozytywnie na rewitalizację włosów i chroni przed ich łamaniem. Włosy odzyskują swój kolor i są chronione przed płowieniem, wysuszeniem, uszkodzeniem oraz puszeniem.

 

Nie należy zapominać o innym ważnym składniku, jakim jest Amarantus. Jest to niezwykle istotny składnik produktu Seboradin Sun Mgiełka. Opinie na jej temat są bardzo pozytywne, ponieważ wspominany Amarantus odżywia włosy, tworzy powłokę ochronną oraz pozwala na łatwiejsze rozczesywanie włosów. W preparacie tym zastosowano również glicerynę odpowiedzialną za nawilżanie włosów i skóry oraz łagodzenie podrażnień. To właśnie te składniki wpływają pozytywnie na działanie produktu, jakim jest Seboradin Sun Mgiełka. Opinia ekspertów i użytkowników potwierdza wysoką jakość i skuteczność specyfiku.

 

Kolejnym atutem jest łatwy dostęp do produktu Seboradin Sun Mgiełka. Cena tego preparatu nie jest wygórowana, a w zamian za to otrzymuje się wysokiej jakości produkt, którego użycie jest dziecinnie proste. Przed użyciem należy wstrząsnąć produkt, a następnie spryskać nim włosy i ułożyć fryzurę bez spłukiwania. Preparat ten można stosować zarówno na mokre lub suche włosy, jednak konieczne jest jego ponowne użycie po spłukaniu włosów. Jak widać warto stosować produkt Seboradin Sun Mgiełka. Ceny tego produktu są zawsze atrakcyjne i przystępne.

 

Seboradin Sun to preparat do włosów zapewniający:

  • Ochronę włosów i skóry głowy przed groźnym promieniowaniem UV
  • Ochronę przed zniszczeniem, płowieniem i puszeniem włosów
  • Rewitalizację włosów
  • Naprawę uszkodzonych włosów i ochronę przed kolejnymi uszkodzeniami
7064355

Opis

Lek
Nie
Nowy