Pregna 250 DHA x 30 kapsułek suplementu
search
 • Pregna 250 DHA x 30 kapsułek suplementu

Pregna DHA dla kobiet w ciąży i karmiących piersią 30 kapsułek

Pregna DHA suplement diety dla kobiet w ciąży i karmiących piersią

Cena:
27,49 zł
Wysyłka w 24h
Produkt dostępny Ilość

Darmowa dostawa w zamówieniach od kwoty: 250 zł

 • Odbiór w punkcie Poczty Polskiej - 9,99 zł
 • Kurier Pocztex - płatność online - 13,99 zł
 • Kurier Pocztex - pobranie - 16,99 zł
Odbiór w punkcie poczty polskiej - 9,99zł

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Wskazania Pregna DHA:

Suplement diety dla kobiet w ciąży i mam karmiących piersią. Jest źródłem DHA - cennego kwasu omega-3, otrzymanego przy użyciu technologii PureMaxTM, będącego podstawowym budulcem mózgu dziecka, który odpowiada za jego prawidłowy rozwój.

Pregna DHA zawiera DHA, które pochodzi z wysoko oczyszczonego oleju tłustych ryb morskich, w związku z czym stanowi najlepsze i bezpieczne źródło tego istotnego składnika diety. Zawiera olej w postaci trójglicerydów (TG). Dowiedziono, że DHA z ponownie estryfikowanych trójglicerydów (rTG) ma ponad dwukrotnie wyższą biodostępność niż z powszechnie stosowanych estrów etylowych (EE) . Maksymalnie oczyszczony olej ze zminimalizowaną ilością zanieczyszczeń takich jak metale ciężkie, rtęć, dioksyny, PCB o zminimalizowanym charakterystycznym smaku i zapachu oleju z ryb.

To właśnie przed narodzeniem powstaje aż 75% komórek mózgu, a pozostałe 25% w trakcie pierwszego roku życia. Każda kapsułka Pregna DHA to źródło cennego kwasu omega-3 DHA, którego organizm nie potrafi wytworzyć w odpowiedniej ilości. Kwas DHA jest składnikiem o udowodnionym działaniu rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników

Pregna DHA Właściwości:

Kwas tłuszczowy omega-3, DHA, ma wpływ na rozwój mózgu i oczu u płodu oraz niemowląt karmionych piersią. Do czasu porodu dziecko pobiera niezbędne ilości DHA z organizmu matki, po porodzie nowo narodzone dziecko otrzymuje je wraz z jej pokarmem. Stąd większe zapotrzebowanie na ten składnik wśród kobiet w ciąży i mam karmiących piersią. Odpowiednia suplementacja DHA jest szczególnie istotna w przypadku diety ubogiej w ryby, gdyż organizm sam nie potrafi wytworzyć dostatecznej ilości tej substancji. U kobiet z grupy spożywających małe ilości ryb, zarówno w ciąży, jak i w okresie przedkoncepcyjnym, zasadne jest stosowanie wielonienasyconych kwasów tłuszczowych w postaci suplementów.

Zalety produktu:

 • Wysokiej jakości kwas omega-3, DHA z oleju oczyszczonego przy użyciu technologii PureMaxTM
 • Maksymalnie oczyszczony olej ze zminimalizowaną ilością zanieczyszczeń takich jak metale ciężkie, rtęć, dioksyny, PCB
 • Wysoka biodostępność - DHA w postaci trójglicerydów (TG)
 • Zminimalizowany charakterystyczny smak i zapach oleju z ryb
 • Pregna DHA umożliwia dobranie odpowiedniej ilości kwasu omega-3, DHA, w zależności od potrzeb i diety kobiety

Skład Pregna DHA:

300 mg DHA (kwas dokozaheksaenowy z oleju rybiego) w 1 kapsułce. 

Pregna DHA Dawkowanie:

1-2 kapsułki

Ważne informacje:

 • Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
 • Prowadzenie zdrowego trybu życia i stosowanie zrównoważonej diety jest niezbędne dla zachowania prawidłowego stanu zdrowia.
 • Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Opakowanie:

30 kapsułek

Verco S.A.
8836801
343 Przedmioty

Opis

Lek
Nie
Nowy