> Preparaty na przeziębienie>Pelavo Gardło Spray 30ml

Kategorie

Pelavo Gardło Spray 30ml

9093528

Pelavo Gardło Spray - Ochrona i nawilżenie błony śluzowej jamy ustnej i gardła, łagodzenie objawów kaszlu i chrypki.

Więcej szczegółów

 

Cena: 22,56 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Wskazania:
Ochrona i nawilżenie błony śluzowej jamy ustnej i gardła, łagodzenie objawów kaszlu i chrypki.

Właściwości:
Pelavo Gardło w sprayu powleka błonę śluzową jamy ustnej i gardła, tworząc mukoadhezyjny film chroniący przed drażniącym wpływem czynników zewnętrznych (np. bakterie, wirusy). Produkt zawiera naturalne ekstrakty z porostu islandzkiego, malwy i lipy, bogate w substancje śluzowe, które powlekają zarówno jamę ustną, jak i gardło, chroniąc i osłaniając zakończenia nerwów czuciowych odpowiedzialnych za wywoływanie bólu gardła i odruchu kaszlu. Hialuronian sodu który dodatkowo intensywnie nawilża wysuszoną i podrażnioną śluzówkę, przynosząc ulgę.

Składniki:
Woda demineralizowana, ksylitol, porost islandzki, wyciąg z malwy, wyciąg z lipy, hialuronian sodu, aromat cytrynowy, chlorek benzalkoniowy, wersenian dwusodowy, gliceryna.

Sposób użycia:
Dzieci powyżej 1. roku życia: rozpylić 1-2 dawki sprayu na tylną ścianę gardła po posiłku kilka razy dziennie.
Dorośli: rozpylić 2-3 dawki sprayu na tylną ścianę gardła po posiłku kilka razy dziennie.

Ważne informacje:

  • Ze względów higienicznych oraz w celu uniknięcia przeniesienia infekcji zalecane jest używanie jednego wyrobu przez jedną osobę.

Opakowanie:
30 ml

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii