Kategorie

Strepsils Junior smak truskawkowy x 24 pastylki twarde

6262001

Strepsils Junior, bezpieczny lek stworzony specjalnie dla dzieci. Zwalcza przyczyny bólu gardła - wirusy i bakterie.

Więcej szczegółów

 

Cena: 11,89 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Strepsils Junior, bezpieczny lek stworzony specjalnie dla dzieci. Zwalcza przyczyny bólu gardła - wirusy i bakterie.Wskazania:

Do stosowania w objawowym leczeniu stanów zapalnych jamy ustnej i gardła. Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na którykolwiek składnik preparatu. Nie stosować u dzieci w wieku poniżej 6 lat.Działanie:

- Przynosi szybką ulgę w bólu gardła dla Twojego Dziecka.

- Już po 1 minucie zwalcza przyczynę 95% przypadków bólu gardła, jaką są wirusy układu oddechowego.**


- Leczy stany zapalne wywołane przez wirusy i bakterie.
- Nie zawiera cukru.
- Ulubiony smak dzieci truskawkowy.*O działaniu miejscowym; dotyczy czasu rejestracji produktu i pozycjonowania wśród preparatów na ból gardła u dzieci.

**Dotyczy stanów zapalnych jamy ustnej i gardła oraz działania przeciwwirusowego na podstawie Worral G.J., Acute sore throat, Canadian Family Physician 2007, vol. 53 (1)

Składniki aktywne:

Jedna tabletka zawiera: 1,2 mg alkoholu 2,4 – dichlorobenzylowego i 0,6 mg amylometakrezolu. Alkohol 2,4-dichlorobenzylowy i amylometakrezol są środkami antyseptycznymi o właściwościach przeciwbakteryjnych, przeciwwirusowych, przeciwgrzybiczych i znieczulających. Badanie biodostępności wykazało szybkie uwalnianie się składników aktywnych w ślinie i ich szczytowy poziom między 3, a 4 minutą od rozpoczęcia ssania.

Sposób użycia:

Dorośli i dzieci w wieku powyżej 6 lat: ssać powoli jedną tabletkę co 2 – 3 godziny. Nie należy stosować dawki większej niż 8 tabletek na dobę. Jeśli dolegliwości nie ustępują lub nasilają się, należy zasięgnąć porady lekarza.Podmiot odpowiedzialny:

Reckitt Benckiser (poland) S.A.

ul. Okunin 1

05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

Podobne produkty

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii