> Dziecko>Zdrowie dziecka>Ból gardła u dzieci>Junior-angin syrop dla dzieci 100ml

Kategorie

Junior-angin syrop dla dzieci 100ml

Cena: 13,50 zł

Koszty wysyłki:

Darmowa dostawa w zamówieniach
od kwoty: 250 zł

Odbiór w punkcie Poczty Polskiej - 9,99 zł

Kurier Pocztex - płatność online - 13,99 zł

Kurier Pocztex - pobranie - 16,99 zł

Kurier DPD - płatność online - 15,99 zł

Kurier DPD - pobranie - 18,99 zł

Specjalistyczny transport Poltraf - 14,99 zł

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

9059438

Junior-angin syrop działa jak balsam

 

Więcej informacji

Zalety syropu
Junior Angin

 • Unikalna propozycja

  Jedyny na rynku syrop na grażniący kaszel i ból gardła dla dzieci zawierający porost islandzki i malwę1.

 • Zaufanie pacjentów

  Junior-angin to znana, najwieksza marka wsród preparatów na ból gardła dzieci2.

 • Dla najmłodszych

  Dla dzieci już od 1 roku życia.

 • Nowy, wyjątkowy smak

  Pierwszy syrop o smaku czereśniowym na rynku3.

 • Stworzony z myślą o zdrowiu najmłodszych

   • bez cukru
   • bez alkoholu
   • bardzo dobrze tolerowany przez organizm

Jak działa syrop junior-angin?

Junior-angin syrop działa jak balsam

Unikalne rozwiązanie 2w1

Junior-angin syrop dla dzieci dzięki swoim składnikom w postaci porostu islandzkiego i malwy wytwarza na błonie śluzowej podwójną warstwę ochronną. Substancje śluzowe zawarte w poroście islandzkim oraz malwie rozprowadzają się jak balsam na błonie śluzowej jamy ustnej i gardła, chroniąc przed podrażnieniami i zapobiegając rozwojowi kaszlu i bólu gardła. W przypadku, gdy błona śluzowa została już zaatakowana może się ona szybciej zregenerować i odzyskać pierwotne siły obronne (odporność).

Składniki zawarte w syropie junior-angin:

Porost islandzki stosowany jest w bólu gardła oraz suchym, drażniącym kaszlu ze względu na zawarte w nim substancje , wykazujące działanie łagodzące podrażnienia, które niczym balsam powlekają błony śluzowe jamy ustnej i gardła.
Malwa stosowana jest w podrażnieniach błony śluzowej jamy ustnej i gardła oraz w związanymi z nimi bólem gardła i suchym, drażniącym kaszlem. Liście i kwiaty malwy zawierają substancje śluzowe, które wykazują działanie łagodzące.
Cynk znacząco redukuje ryzyko przeziębienia, a także pielęgnuje i ochrania błonę śluzową wspierając tym działanie porostu islandzkiego

Wskazówka dla diabetyków
junior-angin syrop dla dzieci zawiera maltitol. Jednorazowa dawka 10ml preparatu zawiera 0,33BU [bread unit – jednostka chlebowa].

 Jak stosować junior-angin syrop dla dzieci?

junior-angin syrop dla dzieci należy stosować zgodnie ze wskazówkami zawartymi w niniejszej instrukcji. W przypadku wątpliwości należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą.

Dzieci od 1 do 6 lat: W zależności od potrzeby 1 raz do 2 razy dziennie po 5ml junior-angin syrop dla dzieci

Dzieci i młodzież od 6 do 16 lat: 2 razy dziennie po 10ml junior-angin syrop dla dzieci. Brak danych na temat stosowania junior-angin syrop dla dzieci u dzieci poniżej 1. roku życia. Przed podaniem preparatu dzieciom w tej grupie wiekowej, należy skonsultować się z lekarzem.

Regularne przyjmowanie preparatu
Regularne i zgodne z zaleceniami stosowanie junior-angin syrop dla dzieci ma decydujące znaczenie dla powodzenia kuracji. Dla podtrzymania efektów zaleca się kontynuowanie stosowania junior-angin syrop dla dzieci jeszcze przez 2 – 3 dni po ustąpieniu objawów.

Czas stosowania preparatu Junior-angin syrop dla dzieci może być w razie potrzeby stosowany przez dłuższy czas. Jeżeli po jednym tygodniu stosowania dolegliwości utrzymują się lub wręcz się nasilają, należy skontaktować się z lekarzem.

Podobne produkty

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

5 Inne produkty w tej samej kategorii