Nanobiotic Med Silver Gardło 30ml
search
  • Nanobiotic Med Silver Gardło 30ml

Nanobiotic Med Silver Gardło 30ml

Preparat wspomagający zwalczanie infekcje bakteryjne gardła. 

Cena:
19,49 zł
Wysyłka w 24h
Produkt dostępny Ilość

Darmowa dostawa w zamówieniach od kwoty: 250 zł

  • Odbiór w punkcie Poczty Polskiej - 9,99 zł
  • Kurier Pocztex - płatność online - 13,99 zł
  • Kurier Pocztex - pobranie - 16,99 zł
Odbiór w punkcie poczty polskiej - 9,99zł

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Wskazania Nanobiotic Med Silver:

Łagodzi podrażnienia, oczyszcza i regeneruje błony śluzowe. Dodatkowo nawilża je, łagodząc kaszel oraz objawy suchości gardła. Do zastosowania, gdy występuje:

- bakteryjne zapalenia gardła i krtani,

- infekcje gardła i jamy ustnej o podłożu grzybiczym,

- infekcje błon śluzowych jamy ustnej,

- infekcje wywołanych alergiami,

- ból, chrypka  i podrażnienie gardła.

Właściwości:

Nanobiotic MED Silver Gardło to oczyszczający spray na infekcje gardła o działaniu antybakteryjnym i przeciwgrzybiczym. Preparat wykazuje najwyższą skuteczność dzięki innowacyjnemu połączeniu działaniu srebra, złota i miedzi aXonnite. Wielokierunkowo i szybko pomaga zwalczać infekcje.

- Srebro aXonnite, o działaniu antybakteryjnym, eliminuje szkodliwe patogeny i tworzy barierę ochronną uniemożliwiając ich namnażanie się w gardle.

- Miedź aXonnite wspomaga zwalczanie infekcji o podłożu grzybiczym.

- Złoto aXonnite przyśpiesza regenerację podrażnionej śluzówki. 

Porost islandzki działa ochronnie, powlekająco i przeciwkaszlowo. Preparat łagodzi obrzęk, podrażnienia i stany zapalne gardła, ułatwiając przełykanie. Wzmacnia błony śluzowe jamy ustnej i gardła, poprawiając ich ogólny stan. Stosowany profilaktycznie skutecznie zapobiega nawrotom infekcji, szczególnie w okresie wzmożonych zachorowań.

Produkt zawiera naturalny substancję konserwującą w postaci srebra aXonnite, dlatego jest bezpieczny dla osób uczulonych na sztuczne substancje konserwujące.

Skład:

Woda, ksylitol, gliceryna, porost islandzki, srebro aXonnite, złoto aXonnite, miedź aXonnite, glikol propylenowy, olejek z mięty pieprzowej.

Sposób użycia: 

należy nałożyć końcówkę aplikatora na buteleczkę, następnie umieścić aplikator w jamie ustnej, skierować jego wylot w stronę miejsca zmienionego zapalnie i mocno nacisnąć przycisk;  przed pierwszym użyciem należy kilkakrotnie nacisnąć przycisk pompki w celu uzyskania prawidłowego rozpylania; stosować 4 razy dziennie w 2-3 dawkach lub zgodnie z zaleceniem lekarza; wstrząśnij przed użyciem, stosować dla dorosłych i dzieci powyżej 1 roku życia.

Ważne informacje:

Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek składnik preparatu. Odpowiedni dla wszystkich grup wiekowych.

Skutki uboczne: nie są znane żadne skutki uboczne poza nadwrażliwością na którykolwiek składnik preparatu.

Środki ostrożności: nie używać po upływie daty ważności podanej na opakowaniu.

Warunki przechowywania: przechowywać w temperaturze pokojowej.

Opakowanie:

30 ml

9086458
35 Przedmioty