Kategorie

Neo-Angin z cukrem x 24 pastylek

4584701

neo-angin® to lek na gardło dostępny w Aptece. Tabletki do ssania łagodzą ból, wspomagają leczenie stanów zapalnych jamy ustnej i gardła a także działają przeciwbakteryjnie.Więcej szczegółów

 

Cena: 12,63 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Zwalcza ból gardła i wspomaga leczenie stanu zapalnego

neo-angin® to lek na gardło dostępny w Aptece. Tabletki do ssania łagodzą ból, wspomagają leczenie stanów zapalnych jamy ustnej i gardła a także działają przeciwbakteryjnie.

Substancje czynne zawarte w neo-angin®- wyjątkowa Formuła TriActive- wykazują działanie przeciwbólowe, przeciwzapalne i przeciwbakteryjne, dodatkowo są dobrze tolerowane.

Działanie:

  • łagodzi ból gardła
  • działa antyseptycznie
  • wspomaga leczenie stanu zapalnego jamy ustnej i gardła

Skład
Amylmetakrezol 

Działanie
Amylmetakrezol należy do grupy antyseptyków. Środki te są w stanie zahamować rozwój zarazków chorobotwórczych, takich jak wirusy lub bakterie. Antyseptyki działają wspomagająco na błonę śluzową gardła, zapobiegając infekcjom (angina itp.). 

Alkohol dichlorobenzylowy  

Opis
Antyseptyk

Działanie
Alkohol dichlorobenzylowy należy do grupy antyseptyków. Środki te są w stanie zahamować rozwój zarazków chorobotwórczych, takich jak wirusy lub bakterie. Antyseptyki działają wspomagająco na błonę śluzową gardła, zapobiegając infekcjom (angina itp.).

Lewomentol

Działanie
Substancja czynna lewomentol uśmierza ból gardła i likwiduje problemy z połykaniem.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

24 Inne produkty w tej samej kategorii