> Dla niego>Medispirant antyperspirant roll-on 50 ml

Kategorie

Medispirant antyperspirant roll-on 50 ml

Cena: 24,68 zł

Koszty wysyłki:

Darmowa dostawa w zamówieniach
od kwoty: 250 zł

Odbiór w punkcie Poczty Polskiej - 9,99 zł

Kurier Pocztex - płatność online - 13,99 zł

Kurier Pocztex - pobranie - 16,99 zł

Kurier DPD - płatność online - 15,99 zł

Kurier DPD - pobranie - 18,99 zł

Specjalistyczny transport Poltraf - 14,99 zł

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

7049147

Medispirant to profesjonalny antyperspirant skierowany do osób, dla których tradycyjne preparaty przeciw poceniu okazały się nie wystarczające. Medispirant eliminuje wydzielanie potu skutecznie i długotrwale. 

 

Więcej informacji

Preparat należy używać na noc, przed pójściem spać poprzez naniesienie na czystą i osuszoną skórę w miejscach nadmiernego wydzielania potu/ Pozostawić do całkowitego wyschnięcia. Rano umyć skórę wodę z mydłem. W fazie początkowej stosowania tj. przez pierwsze 2 - 5 dni, należy używać preparatu codziennie, aż do osiągnięcia zadowalającego efektu. Następnie używać 1-2 razy w tygodniu lub zgodnie z potrzebą, Przeciwwskazania: Nie należy używać preparatu na uszkodzoną i podrażnioną skórę. Nie stosować w ciągu 48 godzin po goleniu. Uczulenie na którykolwiek ze składników produktu Skład Aqua, aluminium chlorohydrate, glicerin, aluminium lactate, methylpropranolol, phenoxyethanol, hydroxyethylcellulose, citric acid, allantoin.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii