Leki i suplementy

Nadzór nad apteką sprawuje:

Wojewódzki Inspektorat Farmaceutyczny w Poznaniu
61-285 Poznań, ul. Szwajcarska 5
tel. 61 875 95 75
fax.: 61 875 95 87
wif-sekretariat@poznan.uw.gov.pl

więcej: kliknij tutaj

MAMA DHA PREMIUM Plus x 60 kapsułek

3172221

MAMA DHA PREMIUM jest suplementem diety, który wzmacnia i odżywia organizm matki oraz stymuluje wzrost i rozwój młodego organizmu. Uzupełnia i reguluje poziom składników odżywczych, a także witamin i minerałów.

Więcej szczegółów

$nbsp;

Cena: 45,86 zł

$nbsp;

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Witaminy w ciąży są szczególnie ważną formą wsparcia organizmu kobiety. Każda kobieta w ciąży lub karmiąca może wspierać swój organizm witaminami zawartymi w MAMA DHA. Cena oraz skuteczność są tym, co sprawiło, iż tak wiele klientek zaufało preparatowi MAMA DHA. Opinie i zaufanie klientek potwierdzają jego skuteczność. Witaminy dla kobiety w ciąży są ważnym suplementem diety i mogą być z powodzeniem uzupełniane poprzez stosowanie MAMA DHA. Cenowo jest to najbardziej opłacalny produkt na rynku.

 

MAMA DHA PREMIUM jest źródłem DHA, jak również witamin i składników mineralnych. Zawarte w nim substancje wspomagają prawidłowe funkcjonowanie organizmu kobiety w okresie ciąży i laktacji. Działają one pozytywnie na rozwijający się płód oraz dziecko zaraz po narodzeniu. DHA to kwas dokozaheksaenowy, który tworzy fosfolipidy budujące elementy systemu nerwowego i siatkówki oka. Działa korzystnie na rozwój mózgu oraz oczu u płodu, jak również przyczynia się do ochrony matki przed przedwczesnym porodem. Preparat MAMA DHA zawiera szereg witamin dla kobiet karmiących oraz w ciąży. Kwas foliowy spełnia ważną rolę w procesie produkcji krwi oraz podziale komórek. Wspomaga prawidłowe działanie systemu immunologicznego oraz obniża prawdopodobieństwo wystąpienia otwartych wad ośrodkowego układu nerwowego u płodu. Zawarty w preparacie jod korzystnie wpływa na funkcjonowanie tarczycy oraz prawidłową produkcję hormonów tarczycy u matki, jak i u płodu. Pełni istotną rolę w utrzymanie ciąży przez wymagany czas. Z kolei witamina D3 poprawia wchłanianie i wykorzystanie wapnia oraz fosforu w organizmie. Wzmacnia i poprawia zachowanie zdrowia kości matki oraz odpowiedniego wzrostu i rozwoju tkanki kostnej u dziecka. Magnez normujący przekazywanie impulsów nerwowo-mięśniowych oraz zapewniający właściwą gospodarkę mineralną kości, jest również obecny w preparacie MAMA DHA. Opinia o jego skuteczności została potwierdzona klinicznie. Brak witamin w ciąży może znacząco obniżyć odporność dziecka. Zbyt mała ilość odpowiednich witamin dla kobiety w ciąży może zaburzać funkcjonowanie organizmu, zarówno matki, jak i dziecka. Co więcej witaminy dla kobiet karmiących są ważnym dodatkiem dla poprawnego karmienia dziecka.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii