Kategorie

GrinTuss Adult, syrop na kaszel suchy i mokry dla dorosłych 128g

9080083

Aboca Grintuss Adult syrop chroni błonę śluzową gardła, łagodzi podrażnienia, nawilża i sprzyja usuwaniu śluzu za pomocą innowacyjnych mechanizmów działania.


Więcej szczegółów

 

Cena: 25,11 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Wskazania:
W leczeniu zarówno suchego, jak i mokrego kaszlu u dorosłych i dzieci powyżej 12. roku życia.


Właściwości:

Aboca Grintuss Adult syrop chroni błonę śluzową gardła, łagodzi podrażnienia, nawilża i sprzyja usuwaniu śluzu za pomocą innowacyjnych mechanizmów działania. Pierwszym z nich jest efekt bariery, który tworzy warstwę ochronną, przylegającą do błony śluzowej i chroni ją przed kontaktem z czynnikami podrażniającymi. Kolejny to działanie regulujące wydzielanie śluzu, które sprzyja nawilżaniu śluzu i przyczynia się do jego usunięcia. Ostatnim jest działanie nawilżające, które redukuje tarcie na poziomie gardła powodujące kaszel. Syrop Aboca Grintuss Adult modeluje kaszel bez jego tłumienia, respektując w ten sposób ważną rolę ochronną kaszlu dla dróg oddechowych. Aboca Grintuss Adult to w 100% naturalny wyrób medyczny, stworzony na bazie innowacyjnych procesów ekstrakcji i produkcji, które umożliwiają zagęszczanie frakcji polisacharydowych, żywicznych i flawonoidowych odpowiedzialnych za działanie mukoadhezyjne i ochronne na błonę śluzową. Miód, obecny w składzie wspomaga to działanie oraz nadaje syropowi przyjemny smak. 

Składniki: 
Miód, kompleks molekularnych żywic, polisacharydów, flawonoidów z grindelli, babki lancetowatej i kocanki włoskiej; mianowany na zawartość polisacharydów (ciężar molekularny > 20000 Dalton) >20%, cukier trzcinowy, woda, olejki eteryczne z eukaliptusa, anyżu gwoździstego, cytryny, naturalny aromat cytrynowy, guma arabska, guma ksantanowa.


Sposób użycia:
 
Zaleca się przyjmowanie 10ml (2 łyżeczek) od 2-4 razy dziennie, podając ostatnią dawkę przed pójściem spać. Wstrząsnąć przed użyciem. Po użyciu mocno zamknąć butelkę i dokładnie umyć  łyżeczkę dozującą. 
Ważne informacje:
  • Nie stosować w przypadku nadwrażliwości lub alergii na jeden lub więcej składników. 
  • Przechowywać w temperaturze pokojowej, z dala od źródeł ciepła i światła.
  • Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.
Opakowanie:
128 g 

Podmiot odpowiedzialny:
Aboca Polska Sp.z o.o.
ul. Oswobodzenia 1
40-403 Katowice

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii