Kategorie

GrinTuss Pediatric syrop dla dzieci 210 g

3202371

Syrop dla dzieci GrinTuss pediatric tworzy powłokę ochronną, która działa jak bariera i łagodzi kaszel chroniąc górne drogi oddechowe. Został opracowany w taki sposób, by przylegać do błony śluzowej i ograniczyć jej kontakt z drażniącymi czynnikami zewnętrznymi.

Więcej szczegółów

 

Cena: 27,71 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Bez względu na to, jak bardzo rodzice będą dbali o swoje dziecko, to i tak się przeziębi. Nie mamy wpływu na wszystko. Jednak jako rodzice musimy być gotowi na sytuacje kryzysowe, czyli na przykład na moment, gdy nasz maluch będzie kaszlał. Dla dorosłego nie jest to nic szczególnego, ale dziecko inaczej reaguje na swój stan. Dlatego należy dobrać odpowiedni syrop na kaszel dla dzieci.

 

Pośród wielu syropów dla dzieci na kaszel najlepszy okażę się ten, który będzie smaczny, bo dzieci nie wypiją nic, co będzie je odrzucało zapachem i smakiem. Producenci syropów na kaszel dla dzieci mają tego świadomość, dlatego możemy kupić syropy o wszystkich owocowych smakach.

 

Wśród bogactwa asortymentu warto zwrócić uwagę na syrop dla dzieci na kaszel o nazwie GrinTuss Pediatric. Opinie o tym syropie są bardzo pozytywne. Jest to związane nie tylko z tym, że syrop ma przyjemny zapach i smak, ale również z tym, że jego skład jest bardzo sensowny. Dodatkowo syrop ten ma za zadanie przykleić się do błony śluzowej naszego malucha i stworzyć barierę ochronną przed bakteriami i wirusami. To sprawia, że kaszel staje się łagodniejszy, a z czasem znika.

 

Wybierając GrinTuss wybieramy produkt, który jest stworzony z myślą o dzieciach już od 1 roku życia. Maluchy od 1 do 6 roku życia mogą przyjąć jedną łyżeczkę syropu dziennie. Natomiast dzieci powyżej 6 roku życia powinny dostawać dwie łyżeczki syropu, dwa-cztery razy dziennie. Wszystkie dokładne informacje dotyczące zastosowania syropu oraz przeciwwskazań związanych z przyjmowaniem syropu znajdują się na ulotce, z którą należy się dokładnie zapoznać nim cokolwiek podamy naszemu dziecku.

 

Stawiając na syrop dla dziecka wybierajmy to co najlepsze, czyli GrinTuss Pediatric. Opinia dzieci powyżej 6 roku życia powinna być dla nas wyznacznikiem. Warto zapytać swoje pociechy, który syrop dał im największą ulgę i na pewno sporo z nich wybrałoby właśnie ten syrop.

 

Za 210g syropu GrinTuss Pediatric cena wynosi niecałe 30 złotych. Wśród pozostałych syropów na kaszel GrinTuss Pediatric cenowo jest przystępnym produktem. W okresie jesienno-zimowym warto mieć taki syrop w swojej apteczce, zwłaszcza jeśli mamy w domu dzieci.

 

GrinTuss Pediatric syrop dla dzieci:

  • Syrop na kaszel,
  • Syrop tworzący barierę ochronną w ciele dziecka,
  • Może być podawany dzieciom od 1 roku życia,
  • Ma przyjemny smak i zapach.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii