Kategorie

Nowy

Hederasal 26,6mg/5ml syrop 125g

4126611

Hederasal 26,6mg/5ml syrop - Stany zapalne górnych dróg oddechowych z utrudnionym odkrztuszaniem i zalegającą wydzieliną.

Więcej szczegółów

 

Cena: 9,99 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Wskazania:
Stany zapalne górnych dróg oddechowych z utrudnionym odkrztuszaniem i zalegającą wydzieliną.

Właściwości:
Syrop Hederasal® zawiera wyciąg suchy z liści bluszczu (Hederae helicis folii extractum siccum) działający wykrztuśnie i rozkurczająco na mięśnie gładkie oskrzeli. Preparat stosuje się jako środek wykrztuśny, rozrzedzający zalegającą gęstą wydzielinę w gardle, krtani i oskrzelach.

Składniki:
100g syropu zawiera substancję czynną: wyciąg suchy z liści bluszczu (Hederae helicis folii extractum siccum) 430,55mg (ekstrahent: etanol 30% m/m) oraz substancje pomocnicze: potasu sorbinian, olejek anyżowy, glikol propylenowy, sorbitol 70%, woda oczyszczona.

Sposób użycia:
Doustnie:

  • Dzieci poniżej 5. lat: podanie leku należy skonsultować z lekarzem: w wieku od 1. do 5. lat: 2,5ml syropu (1/2 łyżeczka od herbaty) 2-3 razy dziennie;
  • Dzieci w wieku od 6. do 12. lat: 5ml syropu (1 łyżeczka do herbaty) 2 razy dziennie;
  • Dorośli: 5ml (1 łyżeczka od herbaty) 3-4 razy dziennie.

Syrop przyjmować nierozcieńczony, popić wodą.

Przeciwwskazania:

  • Nadwrażliwość na substancję czynną lub na którąkolwiek substancję pomocniczą.

Opakowanie:
125 g 

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii