Kategorie

FOMUKAL Płyn do płukania jamy ustnej płyn 1 zestaw (2 butelki+2 butelki)

9075853

Wyrób medyczny Fomukal jest specjalistycznym płynem do płukania jamy ustnej, przeznaczonym dla pacjentów cierpiących z powodu bólu w jamie ustnej, zapalenia błony śluzowej jamy ustnej i gardła oraz z powodu suchości jamy ustnej.

Więcej szczegółów

 

Cena: 75,24 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Organizm człowieka to system sprzężony, w którym czasem coś szwankuje. Bywa, że problemem jest nasza jama ustna. Jak wiadomo jest to siedlisko bakterii, bo przecież co chwila coś przegryzamy i nie zawsze pamiętamy o tym, żeby umyć zęby i wypłukać buzię. Dlatego czasem możemy mieć różne problemy związane z tą częścią naszego organizmu.

 

Zdarza się, że cierpimy na suchość w jamie ustnej, bywa, że odczuwamy ból albo doszło do zapalenia jamy ustnej i gardła. W takich sytuacjach może nam pomóc płyn do płukania jamy ustnej. Jak wiadomo dziś na rynku jest wiele płynów do płukania jamy ustnej. Jak wybrać ten właściwy? Najlepiej postawić na wyrób medyczny. Zwykłe płyny dostępne w każdej drogerii kosmetycznej nie zawsze mogą okazać się pomocne. Lepiej wybrać płyn do płukania jamy ustnej dostępny w aptece. Wśród wielu płynów wyróżnia się specjalistyczny płyn Fomukal. Opinie o płynie Fomukal są bardzo dobre. A wiąże się to z tym, że jest on jednym z najlepiej działających płynów na większość dolegliwości, jakie mogą występować w jamie ustnej.

 

Fomukal to dwie butelki roztworów, które należy ze sobą zmieszać przed płukaniem jamy ustnej. W opakowaniu poza butelkami znajdują się kieliszki miarowe do odmierzania odpowiedniej ilości roztworów, by móc wypłukać usta. Instrukcja zawarta w produkcie jest bardzo prosta. Należy zmieszać po 15 ml roztworu z każdej butelki, a następnie w ciągu 3o minut przygotowanym roztworem wypłukać buzię. Nie ma więc większej filozofii, jednak istnieje ona w składzie tych roztworów. Wspólnie, roztwór jonów wapnia i jonów fosforanowych, tworzy idealne połączenie, które pozwala na pozbycie się niechcianych dolegliwości jamy ustnej. Jeśli więc szukają państwo rozwiązania dla suchości w jamie ustnej, dolegliwości bólowych, czy sposobu na zapalenie jamy ustnej i gardła to najlepiej sięgnąć po Fomukal – opiniami, które otrzymuje od konsumentów na pewno przekona Państwa do sięgnięcia właśnie po niego. Dodatkowo wybierając płyn Fomukal cena okaże się kolejnym plusem. Za opakowanie składające się z czterech buteleczek roztworu Fomukal ceny oscylują w granicy 75 złotych.

 

Fomukal, płyn do jamy ustnej:

  • Wyrób medyczny,
  • Specjalistyczny płyn do płukania jamy ustnej,
  • Przeciwdziała większości dolegliwości jamy ustnej,
  • Opakowanie zawiera zestaw 4 buteleczek – 2 butelki roztwór jonów fosforanowych + 2 butelki jonów wapnia.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii