> Pozostałe środki bez recepty>Filomag B6 50 tabletek

Kategorie

Filomag B6 50 tabletek

Lek

Cena: 11,43 zł

Koszty wysyłki:

Darmowa dostawa w zamówieniach
od kwoty: 250 zł

Odbiór w punkcie Poczty Polskiej - 9,99 zł

Kurier Pocztex - płatność online - 13,99 zł

Kurier Pocztex - pobranie - 16,99 zł

Kurier DPD - płatność online - 15,99 zł

Kurier DPD - pobranie - 18,99 zł

Specjalistyczny transport Poltraf - 14,99 zł

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

6778001

Filomag B6 - Stwierdzony niedobór magnezu i (lub) witaminy B6, objawy czynnościowego niedoboru magnezu.


 

Więcej informacji

Wskazania:
Stwierdzony niedobór magnezu i (lub) witaminy B6, objawy czynnościowego niedoboru magnezu.

Właściwości:
Magnez jest aktywatorem wielu enzymów, odgrywających ważną rolę m.in. w procesie skurczu mięśni, procesie przenoszenia i magazynowania energii, prawidłowym funkcjonowaniu układu immunologicznego. Witamina B6 zwiększa o 20-40% wchłanianie magnezu z przewodu pokarmowego.

Składniki:
1 tabletka zawiera: 600mg wodoroasparaginianu magnezu (40mg jonów magnezu) i 5mg witaminy B6 oraz substancje pomocnicze: skrobia ziemniaczana, karboksymetyloskrobia sodowa, sacharoza, talk, magnezu stearynian.

Sposób użycia:

  • Dorośli i dzieci w wieku powyżej 12 lat: leczniczo: 1 do 2 tabletek 2 do 3 razy na dobę (maksymalnie 6 tabletek w ciągu doby), profilaktycznie, w uzasadnionych przypadkach: 1 do 2 tabletek 2 razy na dobę (maksymalnie 4 tabletki w ciągu doby).
  • Dzieci w wieku od 4 do 12 lat: odpowiednio do stwierdzonych niedoborów magnezu, wieku i masy ciała dziecka: 1 do 2 tabletek 2 razy na dobę (maksymalnie 4 tabletki w ciągu doby).

Przeciwwskazania:

  • Nadwrażliwość na którykolwiek składnik leku, hipermagnezemia, ciężka niewydolność nerek, zaburzenia przewodnictwa przedsionkowo-komorowego, bradykardia, myasthenia gravis.

Opakowanie:
50 tabletek

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii