Equazen Płyn o smaku waniliowym 200ml
search
  • Equazen Płyn o smaku waniliowym 200ml
  • Equazen Płyn o smaku waniliowym 200ml
  • Equazen Płyn o smaku waniliowym 200ml
  • Equazen Płyn o smaku waniliowym 200ml
  • Equazen Płyn o smaku waniliowym 200ml
  • Equazen Płyn o smaku waniliowym 200ml

Equazen Płyn o smaku waniliowym 200ml

Equazen Płyn o smaku waniliowym - Suplement diety bogaty w kwasy tłuszczowe i naturalne oleje.

Cena:
62,99 zł
Wysyłka w 24h
Produkt dostępny Ilość

Darmowa dostawa w zamówieniach od kwoty: 250 zł

  • Odbiór w punkcie Poczty Polskiej - 9,99 zł
  • Kurier Pocztex - płatność online - 13,99 zł
  • Kurier Pocztex - pobranie - 16,99 zł
Odbiór w punkcie poczty polskiej - 9,99zł

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Z tym produktem zamawiano także

Wskazania Equazen Płyn:

Wskazany do stosowania przy problemach z niską zdolnością koncentracji uwagi, opóźnionym rozwojem mowy, opóźnionym rozwojem czytania i pisania oraz nieprawidłowościami zachowania.

Właściwości:

Suplement, który zawiera kwasy tłuszczowe omega-3 (EPA, DHA) i omega-6 (GLA) z dużą zawartością EPA. Skład preparatu oparty jest na naturalnych olejach – z mięśni ryb i oleju z wiesiołka. Składniki suplementu wpływają na prawidłowe funkcjonowanie organizmu. Wspierają również prawidłowe działanie układu nerwowego i wspierają jego rozwój. Kwasy tłuszczowe omega wspomagają również utrzymanie prawidłowych funkcji psychologicznych, poprawiają koncentrację, zdolność uczenia się i zapamiętywania.

Składniki:

Olej słonecznikowy (Helianthus annuus), olej z ryb, olej z wiesiołka dwuletniego (Oenothera biennis), aromat: naturalna wanilia, przeciwutleniacz: D-alfa tokoferol ( z soi ).

5 ml płynu zawiera: olej z ryb, w tym kwasy omega-3 800mg ( kwas elikozapentaenowy (EPA) 186 mg i kwas dokozaheksaenowy (DHA) 58mg ), olej z wiesiołka, w tym kwasy omega-6 200 mg ( kwas gammalinolenowy (GLA) 20mg i kwasy tłuszczowe wilonienasycone 0,78g ).

15 ml płynu zawiera: olej z ryb, w tym kwasy omega-3 800mg ( kwas elikozapentaenowy (EPA) 558mg i kwas dokozaheksaenowy (DHA) 174mg ), olej z wiesiołka, w tym kwasy omega-6 800 mg ( kwas gammalinolenowy (GLA) 60mg i kwasy tłuszczowe wilonienasycone 2,34g ).

Dawkowanie:

Suplementacja inicjująca: zaleca się przyjmować 3 łyżeczki płynu (3 x 5ml) dziennie podczas posiłku przez pierwsze 3 miesiące.
Suplementacja podtrzymująca: po 3 miesiącach od rozpoczęcia stosowania porcję dzienną można zmniejszyć do 1 łyżeczki płynu (5ml) dziennie.

Ważne Informacje:

Suplementu nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek z jego składników.

Opakowanie:

200ml

Q-Pharma
3790221
37 Przedmioty

Opis

Lek
Nie
Nowy