Doppelherz aktiv Koenzym Q10 x 30 kaps.
search
  • Doppelherz aktiv Koenzym Q10 x 30 kaps.

Doppelherz aktiv Koenzym Q10 x 30 kaps.

Koenzym Q10 jest substancją o charakterze witaminy, która nazywana jest „eliksirem młodości”, bowiem odpowiada za wytwarzanie energii w komórkach organizmu. Największa ilość koenzymu Q10 występuje w komórkach zużywających największe ilości energii, w tym w sercu, mięśniach, wątrobie i nerkach.

Cena:
27,85 zł
Wysyłka w 24h
Produkt dostępny Ilość

Darmowa dostawa w zamówieniach od kwoty: 250 zł

  • Odbiór w punkcie Poczty Polskiej - 9,99 zł
  • Kurier Pocztex - płatność online - 13,99 zł
  • Kurier Pocztex - pobranie - 16,99 zł
Odbiór w punkcie poczty polskiej - 9,99zł

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Koenzym Q10 to jedyny w swoim rodzaju składnik, który jest absolutnie niezbędny dla utrzymania zdrowego serca i układu krwionośnego. Na rynku istnieje obecnie fenomenalny w swoim działaniu preparat na serce na bazie tego składnika – Doppelherz Aktiv Koenzym Q10. Opinie, z jakimi można spotkać się w internecie odnośnie jego skuteczności jasno pokazują, że suplement ten wzmacnia serce oraz łagodzi wszelkie dolegliwości ze strony układu naczyniowego. Ponadto ten niezwykle skuteczny preparat na obniżenie ciśnienia krwi pomaga zwalczyć problem nadciśnienia tętniczego, co również przekłada się na utrzymanie zdrowego układu krwionośnego. W szczególności osoby po 40. roku życia, aktywnie uprawiające sport bądź znajdujące się w grupie ryzyka powinny zainteresować się przyjmowaniem preparatu Doppelherz Aktiv Koenzym Q10. Ceny tego suplementu są zdecydowanie przystępne i niewygórowane.

 

Podstawą składu preparatu na serce Doppelherz Aktiv jest wysokiej klasy koenzym Q10 o doskonałej przyswajalności. Składnik ten wspomaga prawidłową pracę serca oraz pozostałych mięśni, chroni przed arytmią oraz innymi schorzeniami mięśnia sercowego. Domieszka oleju sojowego w recepturze preparatu na obniżenie ciśnienia krwi Doppelherz Aktiv sprawia, że koenzym Q10 jest łatwiej wchłaniany do krwiobiegu w jelitach w czasie naturalnych procesów trawiennych. Za działanie trwale obniżające ciśnienie tętnicze krwi odpowiada również najwyższej jakości wyciąg z głogu, który również można znaleźć w składzie preparatu Doppelherz Aktiv Koenzym Q10. Opinia odnośnie jego skuteczności akcentuje również kwestię, iż jest to wyjątkowo trwały efekt, który utrzymuje się przez długi czas. Dodatek kompleksu witamin z grupy B pomaga zredukować długo utrzymujące się oznaki zmęczenia oraz wspomaga dotlenienie i odżywienie serca już po pierwszych kilku tygodniach stosowania suplementu Doppelherz Aktiv Koenzym Q10. Cena tego preparatu w naszej aptece internetowej to jego kolejny bezsprzeczny atut.

Doppelherz Aktiv Koenzym Q10 to:

  • mocne i zdrowe serce
  • obniżone ciśnienie tętnicze krwi
  • zminimalizowane oznaki zmęczenia
  • odpowiednie dotlenienie i odżywienie mięśnia sercowego
8079491
20 Przedmioty

Opis

Lek
Nie
Nowy