Kategorie

Dicoflor 60 x 20 kaps.

8322414

Dicoflor 60 jest suplementem diety w postaci kapsułek, zawierającym liofilizowane, żywe kultury bakterii Lactobacillus rhamnosus GG.

Więcej szczegółów

Tego produktu nie ma w magazynie

 

Cena: 32,02 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Dicoflor 60 jest suplementem diety w postaci kapsułek, zawierającym liofilizowane, żywe kultury bakterii Lactobacillus rhamnosus GG.

Działanie:

Dicoflor zawiera żywe kultury bakterii probiotycznych szczepu Lactobacillus rhamnosus GG.
Stosowany równolegle z antybiotykiem obniża ryzyko skutków ubocznych terapii, takich jak: bóle brzucha, biegunki, mdłości czy zaburzenia smaku.

Wskazania:

Dicoflor ma potwierdzone bezpieczeństwo stosowania u różnych grup pacjentów, między innymi: wcześniaków, kobiet w ciąży i karmiących piersią, pacjentów onkologicznych, osób z zaburzeniami trawienia i wchłaniania.
Nie zawiera składników, takich jak białko mleka krowiego, laktoza, sacharoza, gluten, mogących powodować uczulenie lub nietolerancję. Dicoflor 60 przeznaczony jest dla dzieci powyżej 12 roku życia i dorosłych. Zalecany jest również w obniżaniu ryzyka alergii, a także pomocniczo w ustępowaniu jej objawów. Dodatkowo może być stosowany profilaktycznie w celu wspomagania odporności.

Skład

maltodekstryna, hydroksypropylometyloceluloza, liofilizowane żywe kultury bakterii (Lactobacillus rhamnosus GG), substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, barwnik: dwutlenek tytanu.


1 kapsułka zawiera 6 miliardów żywych kultur bakterii Lactobacillus rhamnosus GG (ATCC 53103).

Składnik

Zawartość w 1 kapsułce

Zawartość w 2 kapsułkach

Lactobacillus rhamnosus GG

6 x 109 żywych kultur bakterii

12 x 109 żywych kultur bakteriiSuplement diety Dicoflor nie zawiera: glutenu, laktozy ani kazeiny.


Sposób użycia:

Kapsułkę należy połknąć i popić szklanką zimnego lub ciepłego płynu (np. woda, mleko, sok owocowy). Kapsułkę można również otworzyć a jej zawartość rozpuścić w płynie (jak wyżej) i spożyć bezpośrednio po przygotowaniu. Produkt zaleca się stosować w trakcie posiłków. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek składnik produktu.

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako zamiennik zróżnicowanej diety.

Zalecana porcja do spożycia w ciągu 1-2 kapsułki.

Produkt przeznaczony do stosowania u dzieci w wieku powyżej 3 lat i dorosłych.

Ważne informacje:

Nie trzeba przechowywać w lodówce. Może być przechowywany w temperaturze pokojowej.

Suplement diety Dicoflor nie zawiera: glutenu, laktozy ani kazeiny.

Opakowanie:

20 kapsułek


Podmiot odpowiedzialny:

BAYER PHARMA
Aleje Jerozolimske 158
02-326 Warszawa

Podobne produkty

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii