Kategorie

Canpol Laktator elektryczny EasyStart 1 sztuka 12/201

9052305

Canpol Laktator elektryczny EasyStart 1 sztuka 12/201 - Canpol babies to nowej generacji laktator elektryczny z 3-stopniową regulacją zasysania mleka, który umożliwia skuteczne i wygodne odciąganie pokarmu.

Więcej szczegółów

 

Cena: 210,31 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Wskazania:
Canpol babies to nowej generacji laktator elektryczny z 3-stopniową regulacją zasysania mleka, który umożliwia skuteczne i wygodne odciąganie pokarmu.


Właściwości:

Laktator powstał w inspiracji naturalnym rytmem ssania dziecka. Umożliwia nastawienie najbardziej optymalnego trybu pracy, tak, by nie powodując uczucia dyskomfortu odciągać pokarm bez większego wysiłku. W trybie rozruchu, laktator stymuluje wypływ pokarmu z piersi, poprzez szybkie ssanie przypominające ssanie dziecka. W drugiej fazie zasysanie pokarmu jest wolne i bardziej intensywne. W trzeciej, jeszcze bardziej spowalnia i zyskuje na sile. Laktator działa w oparciu o dwa rodzaje zasilania - bateriowe i sieciowe, a tempo oraz siła zasysania pozwalają dostosować jego funkcje do indywidualnych potrzeb.

Laktator wspomaga i reguluje procesy laktacji. Dzięki silikonowej nakładce masuje piersi, przywraca drożność kanałom mlecznym, nie powodując zastoju mleka. W efekcie ułatwia karmienie i przynosi ulgę piersiom obolałym od nawału pokarmu. Dzięki temu, iż nie emituje hałasu podczas pracy, jest dyskretny i wygodny w użyciu zarówno w domu, jak i poza nim, np. w podróży.


Opakowanie:

  • Laktator,
  • Butelka z wąskim otworem,
  • Silikonowa nakładka stymulująca wypływ pokarmu,
  • Pojemnik do przechowywania pokarmu.

Podobne produkty

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii