Kategorie

Canpol laktator elektryczny EasyStart 1 szt. 12/201

9052305

Nowej generacji laktator elektryczny Canpol babies pozwala na bardzo skuteczne i dokładne odciąganie pokarmu bez żadnego wysiłku.

Więcej szczegółów

 

Cena: 184,99 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Nowej generacji laktator elektryczny Canpol babies pozwala na bardzo skuteczne i dokładne odciąganie pokarmu bez żadnego wysiłku.

Laktator elektryczny – informacje  • Posiada aż trzystopniową regulację rytmu ssania wzorowaną na naturalnym, dwufazowym rytmie ssania dziecka. Tryb rozruchu odwzorowuje szybkie ssanie dziecka stymulujące wypływ pokarmu z piersi (I faza ssania), tryb naturalny oraz mocny odzwierciedlają wolne i głębokie ssanie mleka (II faza ssania)

  • Trzystopniowy zakres regulacji siły ssania - pozwala na dostosowanie siły ssania do indywidualnych potrzeb każdej mamy.

  • W delikatnym i skutecznym odciąganiu pomoże silikonowa nakładka masująca stymulująca wypływ pokarmu.

  • Dwa typy zasilania (bateryjne i sieciowe) umożliwiają stosowanie laktatora w domu i w podróży.Dzięki temu skutecznie wspomaga i reguluje laktację, chroni piersi przed zastojami mleka i ułatwia karmienie podczas nawałów pokarmu.

Pracuje bardzo cicho, pozwala zatem na pełny relaks w czasie odciągania pokarmu.

Kompatybilny z innymi akcesoriami do karmienia i przechowywania pokarmu. Dzięki dołączonemu adaptorowi pokarm może być odciągany bezpośrednio do wszystkich butelek szeroko i wąskootworowych a także do pojemników na pokarm marki Canpol babies.

Podobne produkty

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

5 Inne produkty w tej samej kategorii