Na prezent/ zestawy

Nadzór nad apteką sprawuje:

Wojewódzki Inspektorat Farmaceutyczny w Poznaniu
61-285 Poznań, ul. Szwajcarska 5
tel. 61 875 95 75
fax.: 61 875 95 87
wif-sekretariat@poznan.uw.gov.pl

więcej: kliknij tutaj

Kontakt:

AptekaPrima24.pl , ul. Łąkowa 3 62-700 Turek

BIOVAX Zestaw Opuntina Oil & Mango

7071254

Biovax Zestaw Naturalnej Pielęgnacji Włosów - nadający włosom gładkość i połysk

Więcej szczegółów

$nbsp;

Cena: 32,38 zł

$nbsp;

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Lipidowa Odbudowa Opuntia Oil & Mango

Przeznaczona dla włosów suchych i zniszczonych, zawiera kompleks naturalnych substancji lipidowych LipidFX, który odbudowuje i cementuje

uszkodzoną powierzchnię włosa, przywracając jej gładkość i połysk. Efekt, który zapewania LipidFX to: lśniące, miękkie i intensywnie nawilżone włosy. 

 

• Opuntia Oil jest źródłem niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych Omega-6 i Omega-9, które tworzą ochronną warstwę na włosach. Drogocenny olej sprawia, że włosy stają się idealnie gładkie i lśniące bez efektu obciążenia.

• Masło Mango spektakularnie wygładza włosy i zapobiega rozdwajaniu się końcówek. Dyscyplinuje włosy, ułatwiając ich układanie.

• Ceramidy są naturalnym cementem łączącym łuski włosa. Odbudowują suche, zniszczone włosy dzięki czemu stają się sprężyste, elastyczne i dobrze nawilżone.

 Zestaw zawiera:
- szampon regenerujący do włosów zniszczonych i bardzo suchych 200ml
- odżywkę 7w1 Opuntia Oil & Mango do codziennego stosowania 200ml
- Gratis: maska intensywnie regerenująca Opuntia Oil & Mango 20ml (saszetka)

PREZENT DLA CIEBIE - intensywanie regenerująca maseczka o aksamitnej konsystencji, kryje w sobie całe dobrodziejstwo drogocennych składników, które przeniknie do włosa w trakcie zabiegu. Receptura maseczki Biovax zawiera cenne substancjie odżywcze, gruntownie rewitalizujące zarówno włosy, jak i skorę głowy ( bez efektu obciążeia).
 
 
Maseczka Opuntia Oil & Mango saszetka 20 ml

30 Inne produkty w tej samej kategorii