Wybielanie zębów

Nadzór nad apteką sprawuje:

Wojewódzki Inspektorat Farmaceutyczny w Poznaniu
61-285 Poznań, ul. Szwajcarska 5
tel. 61 875 95 75
fax.: 61 875 95 87
wif-sekretariat@poznan.uw.gov.pl

więcej: kliknij tutaj

Biała Perła System Wybielający 5 Dni

7054236

Kuracja wybielająca zajmie Ci tylko kilka dni, ale odpowiednia higiena zębów pozwoli na jak najdłuższe utrzymanie pieknej bieli zębów.

Więcej szczegółów

$nbsp;

Cena: 89,70 zł

$nbsp;

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Problem żółtych zębów powinien zostać z powodzeniem przezwyciężony przez stosowanie nowoczesnego żelu do domowego wybielania zębów, którym jest Biała Perła Plus – System 5 dni. Żel został zaprojektowany z myślą o tym, aby stopniowo przywrócić biel zębom w ciągu 5 dni. Każdy dzień stosowania Białej Perły, opiniowanej na ogół pozytywnie przez użytkowników, intensyfikuje biel uzębienia, kuracja zaś jest komfortowa i nieszkodliwa dla szkliwa zębów oraz dziąseł.

 

Stosowanie Białej Perły oparte jest na 1-fazowej formule aktywnego wybielania oksydacyjnego. Żel Biała Perła System 5 dni przeznaczony jest do samodzielnego przeprowadzenia kuracji. Domowe wybielanie zębów żelem System 5 dni likwiduje zanieczyszczenia organiczne zawarte w szkliwie systematycznie przywracając zębom naturalną biel. Remineralizacja szkliwa i poprawa stanu higieny całej jamy ustnej też jest możliwa dzięki żelowi Biała Perła. Opinie na ogół to potwierdzają. Żel wybiela tylko zęby naturalne, nie ma zaś żadnego wpływu na plomby i korony. Oczywiście, jeśli ktoś bardzo zaniedbał zęby lub ma naturalnie żółtawą kość to żel wielkich cudów nie zdziała, aczkolwiek rozjaśnienie o kilka tonów jest możliwe jak najbardziej. Należy przy tym pamiętać, że odpowiednia higiena zębów w trakcie wybielania i po jego zakończeniu pozwoli na znacznie dłuższe utrzymanie ich pięknej bieli.

 

Jedno opakowanie Białej Perły, cena którego wprawdzie nie jest najniższa, umożliwia prowadzenie wybielania przez 5-10 dni przy aplikowaniu 1-2 razy dziennie. Widoczne efekty pojawiają się po 4-5 dniach. Określenie czasu trwania kuracji zależy od indywidualnych oczekiwań osoby stosującej żel.

 

Żel należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, w temperaturze pokojowej i z dala od bezpośredniego wpływu światła słonecznego. Produkt jest przeznaczony dla osób powyżej 14 roku życia. Kobiet w ciąży i karmiące piersią, osoby z chorobami dziąseł (krwawienia, zapalenia przyzębia) oraz uczulonych na którykolwiek ze składników żelu nie mogą z niego korzystać.

 

Przed zastosowaniem żelu wybielającego należy dokładnie umyć zęby. Żel aplikujemy w następujący sposób: specjalny, odpowiednio uformowany aplikator z żelem wybielającym zakładamy na zęby i trzymamy około 20 minut. Po upływie tego czasu wyjmujemy aplikator i płuczemy zęby, najlepiej płynem z serii Biała Perła. Aplikatory wykonane są z wysokiej jakości tworzywa termoplastycznego, który dostosowujemy łatwo do kształtu linii zębów dzięki zastosowaniu gorącej wody. Kontakt produktu z wargami i dziąsłami należy starać się minimalizować. Jeśli pojawi się jakiekolwiek podrażnienie należy przerwać stosowanie żelu.

 

W skład zestawu Biała Perła System 5 dni wchodzą: instrukcja, żel wybielający 65 ml, pasta do zębów 50 ml, płyn do płukania 140 ml, etui do przechowywania aplikatorów, wskaźnik skali bieli zębów, umożliwiający dokładną ocenę efektów domowego wybielania. Ząbki na pewno skorzystają na prawidłowym stosowaniu żelu Biała Perła. Cena żelu jest w zupełności do zaakceptowania.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

11 Inne produkty w tej samej kategorii