Kategorie

Akustone Spray do uszu 15 ml

9081162

Akustone Spray do uszu - Pomaga usuwać korki woskowinowe oraz przeciwdziałać ich powstawaniu, przeznaczony jest dla dorosłych i dzieci powyżej 3. miesiąca życia.

Więcej szczegółów

 

Cena: 14,60 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Wskazania:
Pomaga usuwać korki woskowinowe oraz przeciwdziałać ich powstawaniu, przeznaczony jest dla dorosłych i dzieci powyżej 3. miesiąca życia.

Właściwości:
AkusTone to wyrób medyczny, którego składniki w łagodny sposób rozpuszczają woskowinę zalegającą w zewnętrznym przewodzie słuchowym, umożliwiając zachowanie właściwej higieny uszu oraz ułatwiając usuwanie korków woskowinowych i przeciwdziałając ich powstawaniu. Dzięki specjalnej końcówce możliwe jest łatwe rozpylenie produktu w przewodzie słuchowym bez wytwarzania nadmiernego ciśnienia. Spray rozpuszcza zalegającą woskowinę, przeciwdziała powstawaniu korków woskowinowych, umożliwia zachowanie właściwej higieny uszu w przypadku nadmiernej produkcji woskowiny u dzieci lub osób noszących aparaty słuchowe lub słuchawki, przeciwdziała zaleganiu wody w przewodzie słuchowym w trakcie kąpieli lub uprawiania sportów wodnych, u osób z tendencją do nawracających infekcji ucha zewnętrznego. 

Składniki:
Oliwa z oliwek, olej migdałowy, olej jojoba, parafina ciekła, witamina E, polisorbat 80.

Sposób użycia:
Dzieci i niemowlęta powyżej 3. miesiąca życia: 1 rozpylenie, dorośli: 1-2 rozpylenia do przewodu słuchowego zewnętrznego, rozpuszczanie korków woskowinowych: stosować 3-5 razy dziennie, aż do rozpuszczenia zalegającej woskowiny, działanie profilaktyczne oraz odpowiednia higiena uszu:stosować 1-2 razy w tygodniu w celu zapobiegania tworzeniu się korków woskowinowych, stosować bezpośrednio przed kąpielą w celu przeciwdziałania zaleganiu wody w uchu.

Ważne informacje:

  • Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
  • Przechowywać w oryginalnym opakowaniu.
  • Należy zwrócić uwagę na zachowanie odpowiednich warunków przechowywania wyrobu.
  • W przypadku rozpuszczania korków woskowinowych, jeżeli problemy ze słuchem lub inne dolegliwości nie ustąpią po 5 dniach stosowania, należy skonsultować się z lekarzem.
  • Ze względów higienicznych zalecane jest stosowanie wyrobu przez jedną osobę.

Przeciwwskazania:

  • Nie stosować wyrobu po upływie daty ważności.
  • Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników wyrobu.
  • Nie stosować w przypadku chorób narządu słuchu, perforacji błony bębenkowej lub gdy w uchu znajduje się ciało obce.
  • Nie stosować do oczu, nosa lub jamy ustnej.
  • U niemowląt i małych dzieci poniżej 1. roku życia stosowanie wyrobu należy skonsultować z lekarzem.

Opakowanie:
15 ml

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii