Tadalafil Inventum 10mg 2 tabletki
search
  • Tadalafil Inventum 10mg 2 tabletki

Tadalafil Inventum 10mg 2 tabletki

Leczenie zaburzeń erekcji u dorosłych mężczyzn

Cena:
13,69 zł
Wysyłka w 24h
Produkt dostępny Ilość

  • Lek

Darmowa dostawa w zamówieniach od kwoty: 250 zł

  • Odbiór w punkcie Poczty Polskiej - 9,99 zł
  • Kurier Pocztex - płatność online - 13,99 zł
  • Kurier Pocztex - pobranie - 16,99 zł
Odbiór w punkcie poczty polskiej - 9,99zł

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Z tym produktem zamawiano także

Wskazania Tadalafil Inventum 10mg:

Tadalafil Inventum jest lekiem przeznaczonym dla dorosłych mężczyzn z zaburzeniami erekcji, czyli niezdolnością uzyskania lub utrzymania erekcji prącia w stopniu wystarczającym dla osiągnięcia satysfakcjonującego stosunku płciowego. Wykazano, że tadalafil znacznie poprawia zdolność uzyskania wzwodu (erekcji) odpowiedniego do odbycia stosunku płciowego.

Właściwości:

Tadalafil Inventum zawiera substancję czynną tadalafil, który należy do grupy leków zwanych „inhibitorami fosfodiesterazy typu 5” (PDE5). Po stymulacji seksualnej Tadalafil Inventum wspomaga rozszerzenie naczyń krwionośnych członka, co umożliwia napływ krwi do członka. W wyniku tego dochodzi do poprawy erekcji. Tadalafil Inventum nie pomaga pacjentom, u których nie występują zaburzenia erekcji. Tadalafil Inventum nie działa przy braku stymulacji seksualnej. Pacjent i jego partnerka powinni pamiętać o pobudzeniu seksualnym i zaaranżować grę wstępną, tak samo jak w przypadku, gdy pacjent nie zażywa leku na zaburzenia erekcji.

Skład:

Substancją czynną jest tadalafil (Tadalafilum).

Każda tabletka zawiera 10 mg tadalafilu (Tadalafilum).

Substancje pomocnicze: laktoza; kroskarmeloza sodowa; sodu laurylosiarczan; hydroksypropyloceluloza; polisorbat 80; magnezu stearynian. Otoczka tabletki: hypromeloza 2910; laktoza jednowodna; tytanu dwutlenek (E171); triacetyna; talk; żelaza tlenek żółty (E172); żelaza tlenek czarny (E172).

Dawkowanie:

Ten lek należy zawsze stosować dokładnie tak, jak to opisano w ulotce dla pacjenta lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.

Dorośli mężczyźni: Zalecana dawka to jedna tabletka 10 mg, przyjmowana przed planowaną aktywnością seksualną, niezależnie od posiłków. Lek należy zażyć przynajmniej 30 minut przed planowaną aktywnością seksualną. Lek należy stosować doraźnie, w miarę potrzeby. Nie stosować częściej niż 1 raz w tygodniu.

Leku Tadalafil Inventum nie należy stosować jednocześnie z innymi doustnymi lub miejscowymi lekami stosowanymi w leczeniu zaburzeń erekcji.

Ważne informacje:

Jak każdy lek, lek ten może powodować działania niepożądane, chociaż nie u każdego one wystąpią.

Lek należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci.

Tadalafil Inventum nie jest przeznaczony do stosowania u kobiet.

Przeciwwskazania:

Nie należy stosować leku w przypadku nadwrażliwości na substancję czynną lub na którykolwiek składnik produktu leczniczego.

Stosowanie jest przeciwwskazane u pacjentów: z ciężkimi chorobami serca, z niestabilną dławicą piersiową; u których w ciągu ostatnich 6 miesięcy występowała niewydolność serca co najmniej 2 stopnia według klasyfikacji NYHA,z niekontrolowanymi arytmiami, niedociśnieniem (<90/50 mm Hg) lub niekontrolowanym nadciśnieniem tętniczym; którzy w ciągu ostatnich 6 miesięcy przebyli udar.

Opakowanie:

2 tabletki 

Aflofarm
4068721
853 Przedmioty

Opis

Lek
Tak