Higiena nosa i uszu

Nadzór nad apteką sprawuje:

Wojewódzki Inspektorat Farmaceutyczny w Poznaniu
61-285 Poznań, ul. Szwajcarska 5
tel. 61 875 95 75
fax.: 61 875 95 87
wif-sekretariat@poznan.uw.gov.pl

więcej: kliknij tutaj

Xylorin aerozol do nosa 18 ml

3013911

Leczenie objawowe zapalenia błony śluzowej nosa i zatok przynosowych. Lek zmniejsza obrzęk i przekrwienie błony śluzowej, dzięki czemu udrażnia nos, ułatwia oddychanie przez nos i zmniejsza ilość zalegającej wydzieliny.

Więcej szczegółów

$nbsp;

Cena: 13,51 zł

$nbsp;

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Xylorin – aerozol do nosa 550 mcg/ml

Substancja czynna: Chlorowodorek ksylometazoliny

Dawka: 550 mcg/ml

Postać: Aerozol do nosa, roztwór

Wielkość opakowania: 18 ml (200 dawek)

Wskazania: Leczenie objawowe zapalenia błony śluzowej nosa i zatok przynosowych. Lek zmniejsza obrzęk i przekrwienie błony śluzowej, dzięki czemu udrażnia nos, ułatwia oddychanie przez nos i zmniejsza ilość zalegającej wydzieliny. Obkurczenie naczyń krwionośnych następuje po 5-10 minutach i utrzymuje się przez 5-6 godzin.

Przeciwskazania: Nadwrażliwośc na ksymetazoliny chlorowodorek lub którąkolwiek substancję pomocniczą, jaskra z wąskim kątem przesączania, nadwrażliwość na leki adrenergiczne, przyjmowanie trójpierścieniowych leków przeciwdepresyjnych lub inhibitorów monoaminooksydazy (leki stosowane m.in. w depresji), zanikowe zapalenie błony śluzowej nosa, stan po zabiegach usunięcia przysadki i zabiegach chirurgicznych przebiegających z odsłonięciem opony twardej.

Status: Lek wydawany bez recepty - OTC

Podmiot odpowiedzialny: Omega Pharma Poland Sp. z o.o.

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie, oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii