Kategorie

Miramile Nasal Spray do nosa 20ml

9079069

Miramile Nasal Spray do nosa - Do smarowania i nawilżania błony śluzowej nosa w celu łagodzenia objawów takich jak suchość nosa, podrażnienia, swędzenie i strupki w nosie.

Więcej szczegółów

 

Cena: 16,24 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Wskazania:
Do smarowania i nawilżania błony śluzowej nosa w celu łagodzenia objawów takich jak suchość nosa, podrażnienia, swędzenie i strupki w nosie.

Właściwości:
Miramile Nasal zawiera mieszaninę olei roślinnych (średniołańcuchowe trójglicerydy, olej z rokitnika i olej z nagietka) o właściwościach nawilżających, zmiękczających, smarujących i ochronnych mających na celu pokrycie, złagodzenie i zabezpieczenie suchej i podrażnionej błony śluzowej nosa, jak również olejki eteryczne.

Składniki:
Glicerydy średniołańcuchowe (olej MCT), olej z rokitnika, olej z nagietka, olejek z pomarańczy słodkiej, olejek eteryczny eukaliptusowy, olejek eteryczny tymiankowy, octan dl-α-tokoferylu (witamina E).

Sposób użycia:
O stosowania w jamie nosowej. Wstrząsnąć przed użyciem.

U dorosłych oraz dzieci w wieku 3 lat i powyżej: zaleca się jedno do trzech rozpyleń do każdego nozdrza trzy razy na dobę. Po rozpyleniu należy łagodnie zacisnąć razem nozdrza na kilka sekund.


Ważne informacje:

  • Chronić przed kontaktem z oczami. 
  • Produkt może zostawiać plamy, jeśli został rozpylony na ubranie. 
  • Roztwór może być mętny ze względu na obecność składników pochodzenia naturalnego.
  • Przechowywać w  miejscu niedostępnym dla małych dzieci, w temperaturze pokojowej. 

Przeciwwskazania:

  • Nie stosować w przypadku uczulenia na jakikolwiek składnik produktu.
  • Nie zaleca się stosować u niemowląt i małych dzieci w wieku poniżej 2. lat.

Opakowanie:
20 ml

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii