Kategorie

Urofuraginum 50 mg, 30 tabletek

8847001

UroFuraginum Lek stosowany w leczeniu zakażeń dolnych dróg moczowych. Lek uroFuraginum zawiera furaginę jako substancję czynną. Furagina hamuje rozwój bakterii wywołujących zakażenia dróg moczowych. 

Więcej szczegółów

 

Cena: 10,99 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Jeśli szukasz skutecznego i zarazem niedrogiego leku na zakażenie dolnych dróg moczowych, jednym z najlepszych dostępnych na rynku preparatów będzie bez wątpienia UroFuraginum. Cena tego środka znajduje się na zaskakująco niskim, jeśli weźmiemy pod uwagę doskonałą skuteczność, poziomie. Wśród wygłaszanych na temat UroFuraginum opinii zdecydowanie najczęściej pojawiają się pozytywne. Padają nie tylko z ust lekarzy i farmaceutów, ale również zwykłych pacjentów, którym dzięki temu lekowi na zakażenie dróg moczowych udało się najpierw zredukować objawy a potem całkowicie wyleczyć schorzenie.

 

Czy wygłaszane przez ekspertów i zwykłych użytkowników dotyczące UroFuraginum opinie pokrywają się z faktycznym stanem rzeczy? Cóż, nie da się ukryć, że wśród preparatów które możemy nabyć w tak doskonałej jak w przypadku UroFuraginum cenie trudno byłoby znaleźć równie dopracowany lek na zakażenie dolnych dróg moczowych.

 

Co właściwie zawierają tabletki UroFuraginum? Najważniejszym ich składnikiem jest, jak sama nazwa wskazuje, furagina, będąca zarazem substancją czynną. Dodatkowo preparat zawiera jeszcze kwas stearynowy, krzemionkę koloidalną bezwodną, sacharozę i skrobię kukurydzianą. W towarzystwie tych składników nasz lek na zakażenie dróg moczowych przyswaja się zdecydowanie najlepiej, jego skład jest wynikiem rzetelnych badań w których brał udział najlepiej wykwalifikowany personel mający do dyspozycji świetnie wyposażone laboratoria. UfoFuraginum to efekt ciężkiej pracy, głębokiej wiedzy i doświadczenia, które pozwoliły nie tylko opracować idealny lek na zakażenie dolnych dróg moczowych, ale również technologię produkcji, dzięki której udało się znacznie obniżyć jego cenę.

 

Działanie furaginy polega na hamowaniu rozwoju bakterii zasiedlających drogi moczowe. Substancja ta wywiązuje się ze swojego zadania w sposób całkowicie satysfakcjonujący. Dawkując ją zgodnie z zaleceniami producenta lub lekarza możemy być pewni, że nasze dolegliwości staną się znacznie mniej doskwierające i że o wiele szybciej całkowicie wyleczymy się z choroby.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii