URGO na Ukąszenia Owadów 3,25 ml
search
  • URGO na Ukąszenia Owadów 3,25 ml

URGO na Ukąszenia Owadów 3,25 ml

Filmogel Urgo to wyrób medyczny przeznaczony do stosowania na skórę w przypadku ukąszenia owadów takich jak: komary, osy, końskie muchy, pająki, swędziki, pszczoły oraz mrówki.

Cena:
17,99 zł
Wysyłka w 24h
Produkt dostępny Ilość

Darmowa dostawa w zamówieniach od kwoty: 250 zł

  • Odbiór w punkcie Poczty Polskiej - 9,99 zł
  • Kurier Pocztex - płatność online - 13,99 zł
  • Kurier Pocztex - pobranie - 16,99 zł
Odbiór w punkcie poczty polskiej - 9,99zł

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Wskazania URGO na Ukąszenia Owadów:

Filmogel Urgo to wyrób medyczny przeznaczony do stosowania na skórę w przypadku ukąszenia owadów takich jak: komary, osy, końskie muchy, pająki, swędziki, pszczoły oraz mrówki.Odpowiedni dla dorosłych i dzieci od 1. roku życia.

Właściwości:

Filmogel Urgo to opatrunek w płynie na ukąszenia owadów, który łączy w sobie innowacyjną formułę ochronną (Technology Filmogel) oraz właściwości łagodzące. Po aplikacji produkt tworzy na skórze przezroczysty, elastyczny oraz wodoodporny opatrunek, który chroni przed czynnikami zewnętrznymi, a także łagodzi uczucie swędzenia i zapobiega drapaniu.

Skład:

Nitroceluloza, Alkohol izopropylowy, Octan etylu, Etanol, Ricinus communis, Hydroksypropyloceluloza, Triticum vulgare, Kwas glicyretynowy.

Sposób użycia:

Przed zastosowaniem żelu sprawdzić, czy w skórze nie zostało żądło, a następnie należy oczyścić, zdezynfekować, opłukać i osuszyć dany obszar skóry sterylną gazą.

Nałożyć i rozprowadzić produkt za pomocą szpatułki, aby równomiernie pokryć miejsce ukąszenia.

Pozostawić do wyschnięcia na kilka sekund.

Stosować ponownie tak często, jak będzie to konieczne.

Ważne informacje:

Nie stosować na zmiany spowodowane chorobami dermatologicznymi, grzybicą oraz na zakażone lub sączące się rany. Nie stosować na błony śluzowe, ani w okolicy oczu.

Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników.  Nie zaleca się stosowania preparatu u kobiet w ciąży lub karmiących. Przechowywać z dala od dzieci.

Nie stosować u dzieci przed ukończeniem pierwszego roku życia. Działa drażniąco na oczy. W przypadku dużej liczby ukąszeń, zwłaszcza u dzieci, należy skonsultować się
z farmaceutą.

Jeśli swędzenie nie jest spowodowane ukąszeniem owada, należy skonsultować się z farmaceutą. Nie stosować dłużej niż 8 dni bez konsultacji lekarskiej.

Nie palić tytoniu podczas stosowania, przed całkowitym wyschnięciem produktu lub w pobliżu otwartej buteleczki. W razie wątpliwości należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Opakowanie:

3,25ml

URGO
7086356
12 Przedmioty