Entil ukąszenia żel 8g
search
  • Entil ukąszenia żel 8g

Entil ukąszenia żel 8g

Entil Ukąszenia to wyrób medyczny, którego innowacyjna formuła oparta jest na fizycznej aktywności osmotycznej.

Cena:
8,60 zł
Wysyłka w 24h
Produkt dostępny Ilość

Darmowa dostawa w zamówieniach od kwoty: 250 zł

  • Odbiór w punkcie Poczty Polskiej - 9,99 zł
  • Kurier Pocztex - płatność online - 13,99 zł
  • Kurier Pocztex - pobranie - 16,99 zł
Odbiór w punkcie poczty polskiej - 9,99zł

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Żel Entil Ukąszenia – działanie

Entil Ukąszenia to wyrób medyczny, którego innowacyjna formuła oparta jest na fizycznej aktywności osmotycznej. Już kilka sekund po naniesieniu na podrażnioną skórę żel zmniejsza obrzęki, łagodzi świąd i podrażnienia. Dzięki właściwościom osmotycznym Entil Ukąszenia usuwa toksyny wstrzyknięte przez owady i substancje wytworzone w reakcji na ukąszenie, które powodują zaczerwienienie, pieczenie i obrzęk. Entil to bezpieczny produkt bez żadnych ograniczeń wiekowych.

ETAP 1:

Przy ukąszeniu owad wprowadza pod skórę substancje toksyczne. W odpowiedzi dochodzi do uwolnienia substancji odpowiedzialnych za rozwój miejscowego zapalenia.

ETAP 2:

Entil dzięki swoim właściwościom fizycznym powoduje wypompowanie toksyn i substancji wytworzonych w reakcji na ukąszenie.

ETAP 3:

Dzięki czemu, Entil łagodzi podrażnienie, pieczenie i obrzęk.

Aflofarm
9055619
20 Przedmioty

Opis

Lek
Nie
Nowy