Domowa Apteczka

Nadzór nad apteką sprawuje:

Wojewódzki Inspektorat Farmaceutyczny w Poznaniu
61-285 Poznań, ul. Szwajcarska 5
tel. 61 875 95 75
fax.: 61 875 95 87
wif-sekretariat@poznan.uw.gov.pl

więcej: kliknij tutaj

Kontakt:

AptekaPrima24.pl , ul. Łąkowa 3 62-700 Turek

Entil ukąszenia żel 8g

9055619

Entil Ukąszenia to wyrób medyczny, którego innowacyjna formuła oparta jest na fizycznej aktywności osmotycznej.

Więcej szczegółów

$nbsp;

Cena: 7,58 zł

$nbsp;

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Żel Entil Ukąszenia – działanie

Entil Ukąszenia to wyrób medyczny, którego innowacyjna formuła oparta jest na fizycznej aktywności osmotycznej. Już kilka sekund po naniesieniu na podrażnioną skórę żel zmniejsza obrzęki, łagodzi świąd i podrażnienia. Dzięki właściwościom osmotycznym Entil Ukąszenia usuwa toksyny wstrzyknięte przez owady i substancje wytworzone w reakcji na ukąszenie, które powodują zaczerwienienie, pieczenie i obrzęk. Entil to bezpieczny produkt bez żadnych ograniczeń wiekowych.

ETAP 1:

Przy ukąszeniu owad wprowadza pod skórę substancje toksyczne. W odpowiedzi dochodzi do uwolnienia substancji odpowiedzialnych za rozwój miejscowego zapalenia.

ETAP 2:

Entil dzięki swoim właściwościom fizycznym powoduje wypompowanie toksyn i substancji wytworzonych w reakcji na ukąszenie.

ETAP 3:

Dzięki czemu, Entil łagodzi podrażnienie, pieczenie i obrzęk.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: